دسته‌ها
دانلود فیلم

یک سری انیمیشن جدید براساس Hasbro’s Clue در دست ساخت است

FOX Entertainment ، استودیوی محتوای Hasbro ، Entertainment One (eOne) ، و سرگرمی بنتو باکس به طور مشترک در حال ساخت یک مجموعه انیمیشن بر اساس بازی هیئت مدیره رمز و راز Hasbro هستند ، سرنخ (موسوم به کلودو) ، توسط آن اعلام شد مایکل ثورn ، رئیس سرگرمی FOX Entertainment ، با Pancho Mansfield ، رئیس برنامه نویسی جهانی اسکریپت eOne.

محصولی از پویایی مهیج و تعلیق آمیز که باعث شده CLUE بیش از هفت دهه یک احساس جهانی باشد ، این پروژه به طور مشترک توسط FOX Entertainment ، eOne و Bento Box Entertainment تولید خواهد شد که همچنین به عنوان استودیوی انیمیشن نیز خدمت خواهد کرد.

“” سرهنگ خردل … در هنرستان … با لوله سرب. “فقط با شنیدن این عبارات رنگارنگ به تنهایی ، معنی آنها را فورا می دانید – هیچ رمز و رازی در مورد اینکه چرا CLUE یکی از محبوب ترین بازی های رومیزی است که تبدیل به IP می شود ، باقی نمی ماند. همیشه. ما نمی توانیم از توسعه آن به عنوان یک مجموعه انیمیشن همراه با eOne و Bento Box هیجان زده شویم. “ گفت خار.

“ما خوشحالیم که یک بار دیگر با شرکای بزرگ خود در FOX و Bento Box در این سری جدید هیجان انگیز همکاری می کنیم” گفت منسفیلد. “CLUE یک ویژگی برجسته whodunit است که رمز و راز و دسیسه هایی را نشان می دهد و در سراسر جهان طرفداران دارد. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا نسخه متحرک تصور شده خود را با مخاطبان به اشتراک بگذاریم. “

CLUE که در ابتدا قتل نامیده می شود! CLUE در مورد قتل آقای بادی ، میزبان “مهمانی شام” بازی مفهوم یافته است ، در طی آن بازیکنان باید سرنخ های مختلفی را باز کنند تا مشخص شود که از میان شش میهمان حزب – پروفسور آلو ، سرهنگ خردل ، خانم اسکارلت ، خانم طاووس ، آقای گرین و دکتر ارکید – جنایت را مرتکب شدند. از زمان آغاز به کار ، CLUE به بیش از 30 کشور معرفی شده است ، برخی از آنها CLUEDO نامیده می شوند. این بازی که 324 طرح مختلف برای حل بازیکنان دارد ، در سال 1985 در فیلمی اقتباس شد که دارای سه نسخه جایگزین بود که هر یک با پایان متفاوتی روبرو بودند و از آن زمان به یک کلاسیک فرقه تبدیل شده است.

فیلم پیشنهادی  Liam Neeson The Marksman در تریلر تریلر اکشن جدید است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *