دسته‌ها
دانلود فیلم

یک سری انیمیشن جدید براساس Hasbro’s Clue در دست ساخت است

FOX Entertainment ، استودیوی محتوای Hasbro ، Entertainment One (eOne) ، و سرگرمی بنتو باکس به طور مشترک در حال ساخت یک مجموعه انیمیشن بر اساس بازی هیئت مدیره رمز و راز Hasbro هستند ، سرنخ (موسوم به کلودو) ، توسط آن اعلام شد مایکل ثورn ، رئیس سرگرمی FOX Entertainment ، با Pancho Mansfield ، رئیس برنامه نویسی جهانی اسکریپت eOne.

محصولی از پویایی مهیج و تعلیق آمیز که باعث شده CLUE بیش از هفت دهه یک احساس جهانی باشد ، این پروژه به طور مشترک توسط FOX Entertainment ، eOne و Bento Box Entertainment تولید خواهد شد که همچنین به عنوان استودیوی انیمیشن نیز خدمت خواهد کرد.

“” سرهنگ خردل … در هنرستان … با لوله سرب. “فقط با شنیدن این عبارات رنگارنگ به تنهایی ، معنی آنها را فورا می دانید – هیچ رمز و رازی در مورد اینکه چرا CLUE یکی از محبوب ترین بازی های رومیزی است که تبدیل به IP می شود ، باقی نمی ماند. همیشه. ما نمی توانیم از توسعه آن به عنوان یک مجموعه انیمیشن همراه با eOne و Bento Box هیجان زده شویم. “ گفت خار.

“ما خوشحالیم که یک بار دیگر با شرکای بزرگ خود در FOX و Bento Box در این سری جدید هیجان انگیز همکاری می کنیم” گفت منسفیلد. “CLUE یک ویژگی برجسته whodunit است که رمز و راز و دسیسه هایی را نشان می دهد و در سراسر جهان طرفداران دارد. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا نسخه متحرک تصور شده خود را با مخاطبان به اشتراک بگذاریم. “

CLUE که در ابتدا قتل نامیده می شود! CLUE در مورد قتل آقای بادی ، میزبان “مهمانی شام” بازی مفهوم یافته است ، در طی آن بازیکنان باید سرنخ های مختلفی را باز کنند تا مشخص شود که از میان شش میهمان حزب – پروفسور آلو ، سرهنگ خردل ، خانم اسکارلت ، خانم طاووس ، آقای گرین و دکتر ارکید – جنایت را مرتکب شدند. از زمان آغاز به کار ، CLUE به بیش از 30 کشور معرفی شده است ، برخی از آنها CLUEDO نامیده می شوند. این بازی که 324 طرح مختلف برای حل بازیکنان دارد ، در سال 1985 در فیلمی اقتباس شد که دارای سه نسخه جایگزین بود که هر یک با پایان متفاوتی روبرو بودند و از آن زمان به یک کلاسیک فرقه تبدیل شده است.

فیلم پیشنهادی  داستان های ترسناک آمریکایی - تریلر نمایش جدید گلچین را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *