دسته‌ها
دانلود فیلم

یک سه گانه جدید از رمان های Dragonlance وجود دارد که به سمت ما می رود

مارگارت ویس و تریسی هیکمن توافق نامه صدور مجوز چند ساله را با اعلام کرده اند جادوگران ساحل برای تولید یک سری جدید ، سه کتاب از Dragonlance کلاسیک رمان ها

سه گانه جدید همراه با معرفی یک قهرمان جدید قوی طرفداران را به محبوب ترین شخصیت های اصلی رمان ها برمی گرداند. این کتاب ها توسط کتابهای دل ری، اثری از خانه تصادفی پنگوئن. اگرچه هنوز تاریخ انتشار به طور رسمی تعیین نشده است ، آنها پیش بینی می کنند که زمان انتشار اولین کتاب در اواخر سال جاری اعلام شود.

در سال 2020 برخی از مشکلات حقوقی وجود داشته است اما به نظر می رسد که همه چیز حل و فصل شده است و من خوشحالم که از روند رو به جلو می شنوم.

“ما نمی توانستیم خوشحالتر باشیم که به دنیایی که دوست داریم برگردیم ،” می گوید مارگارت ویس. “Dragonlance همان چیزی است که سالها پیش تریسی و من را گرد هم آورد. ما خوشحالیم که می توانیم این کار را برای دوستداران فعلی کرنن انجام دهیم در حالی که شخصیت های محبوب خود را به نسل جدیدی از خوانندگان می رسانیم. “

اولین Dragonlance کلاسیک رمان، اژدهایان گرگ و میش پاییز ، توسط ویس و هیکمن نوشته شده و در سال 1984 منتشر شده است. از آن زمان تاکنون ، بیش از 190 رمان در محیط منتشر شده است. ویس و هیکمن طی 30 سال گذشته در چندین سریال همکاری کرده اند از جمله پروژه هایی که در دنیای Classic Dragonlance و خارج از آن تنظیم شده اند. دو سریال قابل توجه هستند چرخه دروازه مرگ و سری Darksword، هر دو توسط خانه تصادفی پنگوئن منتشر شده است.

فیلم پیشنهادی  بندیکت کامبربچ و راشل بروسنهان را در تریلر جدید The Courier تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *