دسته‌ها
دانلود فیلم

یک پروژه غیرممکن – پیش پرده مستند جدید بازگشت بازگشت آنالوگ را جشن می گیرد

تهیه کننده / کارگردان نامزد اسکار و برنده جایزه گلدن گلوب ینس میورر (کشتی روسی ، آخرین ایستگاه) با یک مستند بلند پروازانه بلند جدید به ریشه های مستند خود بازگشت ، یک پروژه غیرممکن. با شکوه شلیک کرد کداک 35 میلی متر و با تکان دادن سبک به ژاک تاتی، یک پروژه غیرممکن یک جشن گرم ، شوخ و الهام بخش یک ضد انقلاب است: بازگشت “آنالوگ”.

در مرکز فیلم داستان یک دن کیشوت امروزی است ، فلوریان “Doc” Kaps و جنگ صلیبی او برای محافظت و حفظ دنیای آنالوگ ، با شرکت فیلم سازی و دوربین نمادین اما تقریباً شاتر ، پولاروید. زیست شناس وینز شجاع حرفه و ثروت خود را برای نجات آخرین کارخانه پولاروید در جهان به خطر می اندازد. بارها و بارها گفته شد که این ماموریت غیرممکن است و در هر گوشه و کنار با موانعی روبرو است ، از جمله کشف اینکه فرمول پولاروید به طور غیر قابل جبرانی از بین رفته است ، “Doc” خستگی ناپذیر پیش رو است.

فیلم پیشنهادی  Night of the Kings - تریلر فیلم ترسناک جدید زندان آفریقا را تماشا کنید

یک پروژه غیرممکن نوستالژی را از ابتدا تا انتها فراهم می کند زیرا یک بیننده دوست داشتنی از یک پروژه به ظاهر غیرممکن به پروژه دیگر حرکت می کند.

در سال 2008 ، وقتی پولاروید اعلام کرد که ساخت فیلم فوری پولاروید را متوقف می کنند ، خبرها را منتشر کردند. آنها استدلال کردند که دیجیتال فیلم را برای همیشه از بین برده است و دیگر جایی برای ادامه تولید وجود ندارد. هنرمندان ، عکاسان و مصرف کنندگان علاوه بر اینکه برای شرکتی که روزگاری اپل زمان خود محسوب می شد ، یک نقطه پایانی محسوب می شوند ، هنوز از آن فیلم استفاده می کردند و برنامه ای برای توقف آن نبودند. میلیون ها دوربین که خانوارها را در سراسر جهان پر کرده بود اکنون با خطر بی ارزش شدن کامل روبرو بودند.

فلوریان “داک” کپس ، یک زیست شناس در حال سفر به اروپا ، در پایان کارخانه پولاروید را قبل از تعطیل کردن نجات داد و “پروژه غیرممکن” را در سال 2008 تأسیس کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *