دسته‌ها
دانلود فیلم

یک کلیپ جدید از نسخه بازیابی شده Jean-Luc Goddard’s Breathless

در جشن 60 سالگی فیلم ، بی نفس (À bout de souffle) به طور خیره کننده ترمیم شده است.

تجسم باحال سینمایی که نسلی از سازندگان فیلم را از آن الهام گرفته است کوئنتین تارانتینای و تونی اسکات، به لارس فون تریر و ترنس مالک، BREATHLESS (À Bout De Souffle) دارای نمایش های برجسته از ژان پل بلموندو و ژان سبرگ به عنوان مهمترین ، خوشایندترین و گستاخ ترین زوج تاریخ سینما – جوان ، شیک بدون زحمت و عاشق پاریس.

بر اساس داستانی توسط فرانسوا تروفو و توسط افسانه موج نو عکس گرفته شده است رائول کوتارد ، ژان لوک گدار اولین فیلم یک ریف جاز در فیلم نوآر است. با بی وقفه BREATHLESS دستور زبان فیلم ها را دوباره اختراع کرد و موج جدید فیلم سازی فرانسه را پیشگام کرد.

فیلم پیشنهادی  ابتدا نگاهی به میلی بابی براون ، هنری کاویل و سام کلفلین در انولا هولمز کنید

کلیپ جدید را در زیر بررسی کنید.

BREATHLESS (À Bout De Souffle) توسط STUDIOCANAL با کمک CNC ، در چارچوب کمک انتخابی برای دیجیتالی کردن آثار میراث سینمایی ، با دقت در 4K بازیابی شده است. این ترمیم توسط آزمایشگاه L’Image Retrouvée نظارت شد. تیم ها بازی BREATHLESS را از نگاتیوهای اصلی فیلم ، که در ابتدا بر روی دو نوع فیلم گرفته شده بود ، بازیابی کردند: Gevaert Belgium و Ilford Pancromatic. در طی مراحل بازسازی احترام لازم به این دو بافت متفاوت فیلم داده شد ، در نتیجه یک ترمیم کاملاً 4K تحقق بخشید که به مخاطبان این امکان را می دهد تا در این تعریف جدید ، با قدردانی کامل از اهداف هنری اصلی کارگردان ، از فیلم لذت ببرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *