دسته‌ها
دانلود فیلم

11 فیلم دیستوپیایی که باعث می شوند در مورد نقص های اجتماعی فکر کنید

فیلم های دیستوپی تنها وسیله ای برای سرگرمی های گاه به گاه نیستند. آنها هشدارهای هنری هستند که در همه جا از شبکه ها پخش می شوند و امیدوارند که به عنوان یک تماس بیدار کننده برای کسانی که ما چیزهایی را تصدیق می کنند ، خدمت کنند.

فیلم های دیستوپی برای نشان دادن نقایص جوامع بشری عیب و نقصی دارند. آنها اساساً فیلمهای جامعه آینده هستند و اگر ما مراقب باشیم و در برابر شهوات غیر روحانی که ریشه در اکثر جوامع دارند ، تسلیم شویم ، می توان جهان ما را به چه چیزی تبدیل کرد.

در زیر لیستی از 11 فیلم در مورد جامعه آینده وجود دارد که شما را در فکر کردن درباره همه چیزهایی که می توانند در یک جامعه کامل بشری اشتباه گیرند ، انداخته است:

فیلم پیشنهادی  اهرم نیرو: Redemption یک تریلر دریافت می کند

این کلاسیک 2005 یک شاهکار بی انتها است. این یک فیلم در مورد یک جامعه آینده است که زندگی حادثه ای V را دنبال می کند ، انقلابی که در پشت نقاب گای فاوکس پنهان شده است. V با یک خانم جوان ، حوا ، که او را در کار خود کمک می کند ، آشنا می شود. در ابتدا ، او تمایلی به انجام این کار ندارد ، اما به زودی پس از درک همه ی آنچه که در جامعه اشتباه است ، می یابد که خود را در برنامه خود برای خلاص شدن از جامعه از کسانی که می خواهند قدرت را یاری کنند ، در دستور کار خود قرار داده است و حاضر به انجام هر کاری برای دستیابی به آن است. زندگی میلیون ها بی گناه در معرض خطر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *