دسته‌ها
دانلود فیلم

30 راک برای یک رویداد ویژه برتر به NBCUniversal بازگشت

NBCUniversal از بازگشت نمادین خبر داد 30 راک به NBC برای یک رویداد ویژه Upfront. شخصیت های محبوب سری اصلی شامل Liz Lemon (تینا فی) ، جک دوناگی (الک بالدوین) ، تریسی جردن (تریسی مورگان) ، جنا مارونی (جین کراکوفسکی) ، کنت پارسل (جک مک بایرر) ، و موارد بیشتری برای این رویداد یک بار باز خواهند گشت و از داستان ها و استعدادهای برجسته در فصل تلویزیونی 2020-21 NBCUniversal تجلیل می کند. رویداد یک ساعته تجاری آزاد از پنج شنبه ، 16 ژوئیه در ساعت 8/7 درجه سانتیگراد در NBC آغاز به کار خواهد کرد و از طریق شبکه USA USA ، Bravo ، E! ، اکسیژن ، SYFY و CNBC دوباره پخش خواهد شد و همچنین برای پخش در طاووس دوباره پخش می شود. جمعه ، 17 ژوئیه در ساعت 9/8 درجه سانتیگراد ، قدرت واقعی و مقیاس 200M + NBCUniversal را به نمایش می گذارد.

“همه ما خوشحالیم که به بهانه این هستیم که (از راه دور) دوباره برای NBC کار کنیم.” گفت تینا فی و رابرت کارلوک، تهیه کنندگان اجرایی ، 30 راک. “برای نقل قول صفحه ، فقط دو چیز وجود دارد که ما در این دنیا ، تلویزیون و همه دوست داریم.”

“در NBCUniversal ، ما هیجان زده می شویم یک خط مقدم تولید کنیم که منعکس کننده یک واقعیت جدید باشد و روابط ما را با بینندگان و تبلیغ کنندگان به طور یکسان جشن می گیرد.” گفت لیندا یاکارنینو، رئیس ، تبلیغات و مشارکتها ، NBCUniversal. وی گفت: “از نظر تاریخی ، این رویداد مربوط به آینده برنامه نویسی است. امسال ، این در مورد آینده صنعت ما است – آینده ای که می توانیم مخاطبین را در هر کجا که باشند ، با داستانهایی که آنها را جابجا می کند ، ملاقات کنیم. همانطور که گفته قدیمی می رود … وقتی زندگی لیمو را به دست شما می گذارد ، او را میزبان بالگرد باشید!

وی گفت: “ما طرفداران خود را در اولین کاری که در NBCUniversal انجام می دهیم قرار داده ایم ، بنابراین مطمئناً مخاطبان ما در قلب تجرب re مجدد ما هستند که از Upfront استفاده می کنند.” گفت جاش فلدمن، معاون اجرایی رئیس ، رئیس بازاریابی و تبلیغات خلاق ، NBCUniversal. “این رویداد ویژه 30 راک ، ویدئو ، تبلیغات و شوخ طبعی را گرد هم می آورد تا قدرت یک سکو را به روشی کاملاً جدید به جهانیان نشان دهد.”

ویژه 30 Rock Upfront ویژه نمایش های مهمان از استعدادهای مختلف از سبد و بستر های نرم افزاری خود را ارائه می دهد ، و برنامه های جدید و بازگشت از NBC ، Telemundo ، شبکه USA ، SYFY ، E !، Bravo و موارد دیگر را از سرگرمی گرفته تا ورزش تا اخبار برجسته می کند. ویژه این محصول توسط Broadway Video و Little Stranger، Inc در همکاری با تلویزیون جهانی و مشارکتهای خلاق NBCUniversal تولید شده است. اوز رودریگز (شنبه شب زنده) ویژه کارگردانی را انجام می دهد.

فیلم پیشنهادی  فرد ویلارد درگذشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *