دسته‌ها
دانلود فیلم

64 امین جشنواره فیلم BFI لندن برنامه کامل 2020 را اعلام می کند

64هفتم جشنواره فیلم BFI لندن (LFF) با مشارکت American Express امروز برنامه کاملی از پیشنهاد جدید و نوآورانه 2020 خود را که به صورت مجازی و از طریق غربالگری فیزیکی تحویل داده می شود ، اعلام کرد. در طول دوازده روز از 7 تا 18هفتم در ماه اکتبر ، جشنواره با در اختیار داشتن بیش از 50 نمایش مجازی مجازی و منتخبی از پیش نمایش فیلم های جدید مورد انتظار جدید در BFI Southbank و همچنین سینماهای سراسر انگلیس ، جشنواره در دسترس ترین جشنواره های جشنواره خواهد بود ، این فرصت را برای مخاطبان فراهم می کند تا با جشنواره در روش های مختلف.

این برنامه با کار از بیش از 40 کشور جهان شامل داستان ، مستند ، انیمیشن ، تصویر متحرک هنرمندان ، فیلم کوتاه ، آثار کلاسیک مرمت شده از بایگانی های جهان و همچنین پیش نمایش چندین اثر مبتنی بر اپیزود / سریال ساخته شده برای صفحه نمایش کوچک است.

هر نمایش با معرفی یا پرسش و پاسخ فیلمسازان و برنامه ریزان ارائه می شود. این جشنواره همچنین شامل بسیاری از روش های ارتباط مخاطبان با جشنواره به صورت رایگان است: نمایش افتتاحیه LFF از حرا در سینماها در سراسر انگلستان ؛ فیلم های بلند انتخاب شده در BFI Player. یک برنامه بین المللی فیلم کوتاه با استعدادهای برجسته و موفقیت آمیز فیلم. گفتگوی صفحه ای با فیلمسازان و بازیگران بزرگ و همچنین تمام سالن های آنلاین و پرسش و پاسخ در سراسر جشنواره که به مخاطبان این فرصت را می دهد تا عمیقاً در مضامین و نکات گفتاری برآمده از برنامه قرار بگیرند. رشته LFF Expanded XR و Immersive Art که اخیراً اعلام شده است نیز برای مدت زمان جشنواره به صورت مجازی و در BFI Southbank دسترسی آزاد خواهد داشت.

فیلم پیشنهادی  بهترین صحنه های کازینو جیمز باند

https://www.youtube.com/watch؟v=uqX_nkT8pyY

تمام فیلم ها در انگلیس از نظر جغرافیایی مسدود شده اند در حالی که همه گفتگوهای جشنواره و LFF Expanded برای تجربه رایگان از هر کجای دنیا در دسترس هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *