دسته‌ها
دانلود فیلم

A League Apart – جزئیات جدید در مورد Wrexham AFC rom-com

لباس تولید فیلم و تلویزیون مستقر در ولز دیوانه مثل پرندگان با مدیر همکاری کرده اند SJ ایوانز (هیرات) در کمدی رمانتیک اصلی انگلیس ، یک لیگ آپارتمان. این فیلم داستانی در آخرین مراحل ساخت قرار دارد و قصد دارد فیلمبرداری آن را در تابستان 2021 آغاز کند.

نوشته شده توسط مرحوم رابین بل، LEAGUE APART فیل را دنبال می کند ، مردی دوست داشتنی و در عین حال خوش شانس که با تیم شکست خورده Wrexham AFC (فوتبال) وسواس دارد. دوست دختر آمریکایی او ، کریستینا ، می خواهد چیزهای بیشتری از زندگی و عشق داشته باشد – اما آیا او این کار را می کند؟ قبل از اینکه فیل او را برای همیشه از دست بدهد ، آیا می تواند اثبات کند که کریستینا برای او مهمتر از قهرمانی Wrexham AFC است؟ برای حضور در یک لیگ ، حداقل باید تلاش کنید … و باور داشته باشید.

ولزی سلین جونز (غوطه وری ، ستاره ها را آتش بزنید) در نقش اصلی Phil انتخاب شده است. 2021 یک سال شلوغ برای بازیگر ، نویسنده و تهیه کننده برنده BAFTA خواهد بود ، که اخیراً اولین کارگردانی خود را اعلام کرد ، بادام و اسب دریایی، که با Rebel Wilson و Janet McTeer در اوایل سال 2021 فیلمبرداری خواهد کرد ، همچنین برای Mad as Birds نیز بازی می کند.

فیلم پیشنهادی  مارک والبرگ در تریلر درام جدید جو بل است

پیشکسوت سینما و تلویزیون انگلیس ریکی تاملینسون (خانواده رویل ، مایک باست: مدیر انگلیس) همچنین به بازی در این کمدی رمانتیک متصل است ، و انتخاب بازیگران بیشتر در هفته های آینده اعلام می شود.

LEAGUE APART یک داستان داستانی است ، اما اوج آن حول زندگی واقعی جام حذفی 1992 رویارویی جام قهرمانی لیگ قهرمانان انگلیس مقابل رکسام و قهرمان فعلی لیگ یک ، آرسنال است – که به عنوان یکی از بزرگترین “غول های جام FA” شناخته می شود – قتل ها “در همه زمان ها.

Wrexham AFC اخیراً با اعلام صاحبان جدید این باشگاه در سرتاسر جهان تیتر اول روزنامه ها شده است: بازیگران هالیوود رایان رینولدز و راب مک الهنی، که قصد دارند Wrexham – سومین باشگاه قدیمی جهان – را به “یک نیروی جهانی” در فوتبال تبدیل کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *