دسته‌ها
دانلود فیلم

Aaron Sorkin’s Being The Ricardos شروع به تولید می کند

استودیوی آمازون عکاسی اصلی را از نویسنده-کارگردان آغاز کرد آرون سورکین نمایش ریکاردوس بودن این هفته در لس آنجلس. نیکول کیدمن و خاویر باردم ستاره به عنوان یک زن و شوهر زندگی واقعی لوسیل توپ و دیزی آرناز، ستاره های پشت پرده تلویزیونی پیشگام و کلاسیک دهه 1950 من لوسی را دوست دارم، که متمرکز بر یک زوج خوشبختانه متاهل و البته به ظاهر نامناسب – یک زن خانه دار آمریکایی مو شعله ور و حادثه خیز و شوهر رهبر گروه معقول کوبایی-آمریکایی وی بود – که به بالاترین امتیاز و محبوب ترین نمایش آن دوران تبدیل شد.

این فیلم در طی یک هفته تولید از من لوسی را دوست دارم– جدول روز دوشنبه از طریق فیلمبرداری مخاطبان جمعه خوانده می شود – زمانی که لوسی و دسی با بحرانی روبرو می شوند که می تواند به حرفه آنها پایان دهد و دیگری که می تواند به ازدواج آنها پایان دهد.

“ریکاردوس بودن” درامی درباره افرادی است که در ساخت معروف ترین کمدی تلویزیون فعالیت می کنند. من مشتاقانه منتظر همکاری با نیکول ، خاویر ، جی. ک. ، نینا و بقیه بازیگران بزرگ ما هستیم. “ می گوید نویسنده-کارگردان آرون سورکین.

برنده جایزه اسکار نیکول کیدمن (لغو) ستاره سرخ سرخ نام است من لوسی را دوست دارم، لوسیل بال و دیگر برندگان اسکار خاویر باردم (قبل از سقوط شب ، هیچ کشوری برای پیرمردها وجود ندارد) شوهر او ، دسی آرناز ، بازیگر ، نوازنده ، کوبایی-آمریکایی و رئیس شرکت تولید تلویزیون آنها ، Desilu Productions است. بر من لوسی را دوست دارم، بال و آرناز مشهورترین زوج تلویزیونی آمریکا ، لوسی و ریکی ریکاردو را به تصویر کشیدند. اما در زندگی واقعی ، روابط آنها به طرز مشهور پیچیده تر و پر فراز و نشیبی از شخصیت های خیالی خنده داری که به تصویر می کشند ، بود.

فیلم پیشنهادی  سریال Doctor Who سریال 13 شروع به فیلمبرداری می کند

تهیه کننده اجرایی لوسی آرناز می گوید ، “من و برادر من دسی قرارداد امضا کردیم زیرا این یک داستان از زندگی پرشور ، طوفانی و پیچیده زندگی واقعی مردم ما است و نه تفریحی از I Love Lucy – هیچ کس نمی تواند چنین کاری کند. ما احساس کردیم که بررسی این رابطه می تواند یک چالش روشنگرانه باشد. ما از آمازون بهترین ها را خواستیم و با هر استخدام آن را دریافت کردیم. آرون سوركین این داستان را به عنوان یك زندگینامه “گهواره تا گور” نگفته است. در عوض ، او انتخاب کرده است که یک قطعه از زمان را در یک دوره فوق العاده شدید از موفقیت پایدار نمایش خود روشن کند. انتخاب بازیگران همه الهام گرفته شده است و من و دسی خیلی مشتاقانه منتظریم ببینیم که این گروه بازیگر تأثیرگذار از فیلمنامه خوشمزه سورکین چه ساخته اند. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *