دسته‌ها
دانلود فیلم

Action U.S.A – فیلم 80s Action B اکران و پیش نمایش جدیدی دریافت می کند

وقتی به پانورامای گسترده ای از اقدام مربوط به دوران VHS فکر می کنید ، ذهن شما با اتومبیل های سریع ، تعقیب هلی کوپتر ، فحش ، برهنگی ، کوکائین ، دستباف ، الماس های به سرقت رفته ، عوامل FBI ، دفاع از جنگ ، اخته اسلحه ، مردان در حال آتش سوزی و موسیقی متن فیلم های کاسیو منفجر می شود . اما اگر به شما بگوییم یک فیلم سینمایی وجود دارد که تمام موارد بالا را در 89 دقیقه فشرده می کند ، چه برسد به جنگ اسلحه سانروف ، اتومبیلی که از روی اتوبوس مدرسه ای پر از بچه های جیغ کشیده می شود ، دعوای honkytonk ، بوسه حمام و ماشین های منفجر شده ، خانه ها و وسایل نقلیه تفریحی؟

در اواخر دهه 80 ، برخلاف همه قوانین شناخته شده واقعیت ، جسارت تبدیل به فیلمساز شد جان استوارت به شهرها ، بزرگراه ها و سالن های تگزاس رفت و این موفقیت را به دست آورد.

فیلم پیشنهادی  تلویزیون جنگ ستارگان: Hayden Christensen در نقش Darth Vader در Kenobi بازگشت ، گروه بد تیزر می شود ، لاندو یک نمایش ، آندور و موارد دیگر

اولین کارگردانی Stewart که بر روی دندانهای خود دست زده است و بدلکاری را برای ویژگی هایی مانند NEON MANIACS ، FERRIS BUELLER’S DAY OFF و HARD ROCK ZOMBIES بر عهده دارد ، با وحشیانه ای که قبلاً یا از آن زمان در پانتهون اکشن مستقل دیده نشده است ، از دروازه بیرون می رود. بازیگر شخصیت کم ارزش گریگوری اسکات کامینز – که 167 بار کم زندگی چرب بازی کرده و دو بار هم پسر خوبی بازی کرده است – یک مأمور بی میل قهرمان FBI است که وظیفه نگه داشتن شاهد را دارد (باری مورفی) پس از قتل دوست پسر او در امان است (میله شفت) اما مسیر بازگشت به مقر فدرال یک هجوم بی وقفه از گلوله ها ، انفجارها و اجساد است که دائماً میله وحشی غیرانسانی را تا آخرین ثانیه فیلم بالا می برد.

https://www.youtube.com/watch؟v=O1G-f_V0WgY

این فیلم همچنین بازیگر است ویلیام اسمیت ، کامرون میچل، و راس هاگن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *