دسته‌ها
دانلود فیلم

AMC نمونه کارهای Vampire Vampire را برای اقتباس تلویزیون و فیلم انتخاب کرد

شبکه های AMC اعلام کرد که برای دستیابی به توافق نامه ای وارد شده است آن رایس آثار بزرگ ادبی ، سریال Chronicles Vampire و سریال Lives of the Witches Mayfair، شامل 18 عنوان ، از جمله آثار محبوب و مشهور مانند “مصاحبه با خون آشام، “”خون آشام لستات، “”ملکه لعنتی، “و”ساعت مسحور کننده” شبکه های AMC حقوق کاملی را برای این مالکیت معنوی مشهور جهان و در سطح جهان حفظ خواهد کرد تا برای شبکه های تلویزیونی و خدمات پخش خود در زیر چتر AMC Studios و همچنین مجوزهای شریک خارجی ، برای شبکه های تلویزیونی خود و خدمات پخش شود. آن رایس و پسر کریستوفر رایس خدمت به عنوان تهیه کننده اجرایی در تمام سریال ها و فیلم ها. شرایط این توافق اعلام نشده است. با هم ، The Vampire Chronicles و Lives of the Mayfair بیش از 150 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رسانده اند.

رولین جونز (پری میسون ، جمعه شب چراغ) که به تازگی توافقنامه توسعه کلی با AMC Studios منعقد کرده است ، مستقیماً در توسعه پروژه ها براساس فهرست آنی رایس برای تلویزیون درگیر خواهد شد.

“در فضای رقابتی امروز کمبود محتوا وجود ندارد ، اما IP اثبات شده که میلیون ها هوادار را در سراسر جهان به خود جلب کرده است ، چیزهای بسیار ویژه و نادری است ، و آن چیزی است که آن رایس ایجاد کرده است ،” گفت سارا بارنت، رئیس گروه سرگرمی شبکه های AMC و AMC Studios. “این داستان ها و شخصیت های قابل توجه در جذابیت آنها بسیار گسترده هستند و ما ممتازیم مسئولیت سرپرستی این آثار افسانه ای را بر عهده بگیریم و با استعدادی مثل رولین جونز همکاری کنیم تا راه هایی را برای نسل جدیدی از طرفداران پیدا کنیم تا این دنیاها را تجربه کنند.”

“همیشه آرزوی من این بود که دنیاهای دو بزرگترین سریال من را که زیر یک سقف واحد متحد شده اند ببینم تا فیلمسازان بتوانند جهان گسترده و بهم پیوسته خون آشام ها و جادوگران من را کشف کنند.” گفت آن برنج “این رویا اکنون یک واقعیت است ، و نتیجه یکی از مهمترین و هیجان انگیزترین معاملات دوران طولانی من است.”

کاتالوگ آن برنج که شبکه های AMC در حال دستیابی به آن است ، سریال The Vampire Chronicles: “مصاحبه با خون آشام” ، “خون آشام لستات” ، “ملکه لعنتی” ، “داستان دزد بدن” ، “Memnoch شیطان” ، “Vampire Armand” ، “Pandora” ، “Vittorio the Vampire” ، “خون و طلا” ، “شاهزاده لستات” ، “شاهزاده لستات و قلمروهای آتلانتیس” و “خون مشترک: یک داستان از شاهزاده لستات” سریال جادوگران زندگی Lives Of The Mayfair: “ساعت جادوگران” ، “لاشتر” ، “تالتوس” و Vampire Chronicles / زندگی جادوگران Mayfair- رمان های متقاطع: “مریک” ، “مزرعه بلک وود” و “خون دهانه”.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: پرندگان طعمه و رهایی خارق العاده از هارلی کوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *