دسته‌ها
دانلود فیلم

Apple TV + یک فصل پاداش را در یک قسمت از بازی Mythic Quest با حضور سر آنتونی هاپکینز به نمایش می گذارد

سیب اعلام کرده است که “همیشه نور ،” یک فصل مستقل ویژه ، یک قسمت از مجموعه های کمدی بسیار مورد توجه در محل کار تلاش اسطوره ای، جمعه ، 16 آوریل از تلویزیون اپل + آغاز به کار می کند. فصل دوم سریال پرتحرک منتقدان “تلاش اسطوره ای” اولین بار در جمعه ، 7 مه آغاز می شود.

“همیشه نور” مورد تحسین گسترده قرار می گیرد “تلاش اسطوره ای: قرنطینه” اپیزود ویژه ، که به عنوان یکی از بهترین قسمتهای تلویزیون تولید شده در طی همه گیر شدن مورد ستایش قرار گرفت. قسمت ویژه نیم ساعته ویژه توسط ستاره ، خالق مشترک و تهیه کننده اجرایی کارگردانی شده است راب مک الهنی و توسط برنده جایزه امی ، نویسنده سریال و ستاره نوشته شده است اشلی بورچ.

“” Everlight “یک قسمت خاص است که به مشکلات عملی و عاطفی بازگشت به حالت عادی پرداخته است.” گفت مک الهنی. “این پر از امید و شادی و خوش بینی برای آینده ای روشن است. پیش از فصل دوم آینده ، احساس کردیم که این بهترین روش (و زمان مناسب) برای دعوت مخاطب به دنیای “تلاش اسطوره ای” است. ”

“راب و کل تیم” Mythic Quest “گروه محبوب شخصیت هایی را خلق کرده اند که مخاطبان سراسر جهان را به شدت جلب کرده است” گفت مت چرنیس ، Apple TV + رئیس برنامه نویسی. “پس از برخورد آن به خارج از پارک با قسمت ویژه” قرنطینه “خود ، ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا بینندگان تجربه منحصر به فرد خود را در یک لحظه موضوعی دیگر و قابل تحسین جهانی – بازگشت به دفتر – پیش از آغاز فصل دو در ماه مه تجربه کنند. 7. ”

فصل دو “Mythic Quest” همه را در دفتر پیدا می کند (تقریباً همه) ، و با راه اندازی یک توسعه حماسی جدید سعی در موفقیت Raven’s Banquet دارند ، اما یان (راب مک الهنی) و مدیر مشترک خلاقیت تازه ترفیع یافته ، خشخاش (شارلوت نیکدائو) ، با جهت گیری بازی مبارزه کنید. در همین حال ، C.W (اف موری آبراهام) برخی از مشکلات حل نشده از گذشته خود ، آزمایش کنندگان را آشتی می دهد (اشلی بورچ و ایمانی حکیم) مرزهای عاشقانه دفتر را امتحان کنید ، و دیوید (دیوید هورنسبی) زن دیگری در زندگی خود را به عنوان جو از دست می دهد (جسی انیس) او را برای کمک به برد رها می کند (دنی پودی) بازیگران این گروه شامل مک الهنی ، بورچ ، شارلوت نیکدائو ، جسی انیس ، ایمانی حکیم ، دیوید هورنسبی ، دنی پودی ، برنده جایزه اسکار اف موری آبراهام ، نائومی اکپریگین ، کیتلین مک گی ، همفری کر ، کریس ناوکی لی ، آشخان عارف و جاناتان ویگز هستند.

فیلم پیشنهادی  کیت بکینزیل انتقام جولت را خواهد گرفت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *