دسته‌ها
دانلود فیلم

Arkham Horror: Mother’s Embrace – پیش پرده بازی ویدیویی جدید Lovecraftian را مشاهده کنید

Arkham Horror: Mother’s Embrace با الهام از حق رای دادن برنده جایزه بازی روی صفحه ، یک بازی تحقیقی است که با مبارزات نوبتی ارائه می شود و در دنیای خالی از سکنه H.P. افسانه های لاوکرفت Cthulhu. در یک داستان اصلی که توسط نویسندگان رسمی Fantasy Flight Interactive نوشته شده است غوطه ور شوید و بیستم های خروشان آمریکایی را کشف کنید.

سال 1926 است و یک استاد نجوم در عمارت خود ، قربانی آشکار یک قتل فجیع ، مرده پیدا می شود. بازیکنان باید 12 شخصیت برجسته از دنیای ترسناک Arkham را انتخاب کنند که هرکدام از آنها یک مهارت خاص دارند و تیمی از محققان را برای کشف اسرار این مرگ مرموز جمع می کنند.

با پیشبرد داستان ، سرنخ هایی پیدا کنید ، بازجویی کنید و پیشرفت کنید. تحقیقات شما را به بازدید از م institutionsسسات سایه دار و محلی مرموز ، از دانشگاه Miskatonic ، پناهندگی Arkham ، و منطقه لوئیزیانا منتقل می کند.

فیلم پیشنهادی  مارک ریلانس ، جانی دپ و رابرت پتینسون را در تریلر منتظر انتظار Ciro Guerra برای باربارانی ها ببینید

هنگامی که محققان در برابر وحشت های لاوکرفتین روبرو می شوند ، آنها در اعماق جنون فرو می روند و بر سطح عقل آنها تأثیر می گذارند و آسیب هایی را وارد می کنند که در روند تحقیقات آنها تأثیرگذار خواهد بود. در کنار مواجهه با علم کنجکاو ، کابوس های زنده و یک فرقه شوم ، بازیکنان در یک مبارزه نوبه خود با مجموعه ای از دشمنان مبارزه می کنند ، همه در حالی که تلاش می کنند عقل خود را حفظ کنند.

من عاشق ترسناک Arkham و ترسناک الدریچ بازی های رومیزی بنابراین من مشتاقانه منتظر اجرای این بازی ویدیویی جدید هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *