دسته‌ها
دانلود فیلم

Arkham Horror: Mother’s Embrace – پیش پرده بازی ویدیویی جدید Lovecraftian را مشاهده کنید

Arkham Horror: Mother’s Embrace با الهام از حق رای دادن برنده جایزه بازی روی صفحه ، یک بازی تحقیقی است که با مبارزات نوبتی ارائه می شود و در دنیای خالی از سکنه H.P. افسانه های لاوکرفت Cthulhu. در یک داستان اصلی که توسط نویسندگان رسمی Fantasy Flight Interactive نوشته شده است غوطه ور شوید و بیستم های خروشان آمریکایی را کشف کنید.

سال 1926 است و یک استاد نجوم در عمارت خود ، قربانی آشکار یک قتل فجیع ، مرده پیدا می شود. بازیکنان باید 12 شخصیت برجسته از دنیای ترسناک Arkham را انتخاب کنند که هرکدام از آنها یک مهارت خاص دارند و تیمی از محققان را برای کشف اسرار این مرگ مرموز جمع می کنند.

با پیشبرد داستان ، سرنخ هایی پیدا کنید ، بازجویی کنید و پیشرفت کنید. تحقیقات شما را به بازدید از م institutionsسسات سایه دار و محلی مرموز ، از دانشگاه Miskatonic ، پناهندگی Arkham ، و منطقه لوئیزیانا منتقل می کند.

فیلم پیشنهادی  لیام نیسون یک بازیگر Honest Thief در تریلر برای هیجان انگیز جدید عمل است

هنگامی که محققان در برابر وحشت های لاوکرفتین روبرو می شوند ، آنها در اعماق جنون فرو می روند و بر سطح عقل آنها تأثیر می گذارند و آسیب هایی را وارد می کنند که در روند تحقیقات آنها تأثیرگذار خواهد بود. در کنار مواجهه با علم کنجکاو ، کابوس های زنده و یک فرقه شوم ، بازیکنان در یک مبارزه نوبه خود با مجموعه ای از دشمنان مبارزه می کنند ، همه در حالی که تلاش می کنند عقل خود را حفظ کنند.

من عاشق ترسناک Arkham و ترسناک الدریچ بازی های رومیزی بنابراین من مشتاقانه منتظر اجرای این بازی ویدیویی جدید هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *