دسته‌ها
دانلود فیلم

ARROW برنامه جدید فیلم و تلویزیون SVOD خود را در این هفته راه اندازی کرد

این هفته شاهد راه اندازی است فلش – یک سایت عالی و عالی برای پخش ویژه فیلم های منحصر به فرد ، کلاسیک های فرقه ای و خانه هنری و تلویزیون تحسین شده منتقدان از سراسر جهان. این یک ضرورت مطلوب برای بهترین افراد در سرگرمی روی صفحه است.

اشتراک جدید ویدئویی اشتراک ARROW در انگلیس رویکرد شور و اشتیاق آنها را ارائه می دهد تا مجموعه ای باورنکردنی از عناوین را که توسط تیم ARROW انتخاب و تنظیم شده است ، از جمله کلاسیک فرقه ، ارائه دهد. دونی دارکو، یک فصل از فیلم های کارگردان لارس فون تریر (از جمله ضد مسیح و خانه ای که جک ساخته است) ، پارک چان ووک OLDBOY، چیلر اسپانیایی [REC]، دیوید کروننبرگ تصادف در، و HELLRAISER سه گانه

https://www.youtube.com/watch؟v=lLSIlV0Q0Z0

ARROW همچنین تلاش خواهد کرد تا هر ماه با اکران جهانی منحصر به فرد جشنواره Adam Stovall ، بهترین ها را در نسخه های جدید ارائه دهد. یک روح انتظار می کشد این فوریه عناوین جدیدی که از قبل در دسترس هستند شامل این مستند خارق العاده است نوارهای EL DUCE و برجسته سازی های ترسناک آهسته سوز خونریزی و بعد از نیمه شب. اولین نمایش های آینده نمایش منحصر به فرد تکان دهنده هیجان انگیز را خواهد داشت لیست سبک در ماه مارس ، در حالی که مستند فیلم را باید ببینید جنگل CLAPBOARD در ماه آوریل برای اولین بار در این پلت فرم ظاهر می شود.

فیلم پیشنهادی  Run With The Hunted - مایکل پیت و ران پرلمن را در تریلر برای هیجان انگیز جدید تماشا کنید

با گسترش بیش از برچسب Arrow Video ، ARROW از بهترین سینما و تلویزیون بین المللی مانند Giuseppe Tornatore’s برخوردار است. CINEMA PARADISO، و سریال های جنایی برجسته گومورا و پل؛ و همچنین فیلم های کوتاه کاملاً جدیدی از فیلمسازان آینده ، تولیدات اصلی ARROW و فصل های سرپرستی. نسخه های Digital Deluxe ARROW شامل موارد اضافه شده و مصاحبه های اختصاصی که به تازگی ایجاد نشده اند ، برای لذت بردن عمیق تر از فیلم های دوست داشتنی مخاطبان ، در حالی که ARROW Essentials با مجموعه هایی بر اساس ژانر ، دهه ها و موضوع ، حرکت در ARROW را بسیار راحت تر می کند. ؛ و ARROW Stories با داشتن مستندهای منحصر به فرد ، مصاحبه ها و مقاله های ویدئویی نگاهی تازه به دنیای فیلم و تلویزیون می اندازد و در بسیاری از فصل ها و عناوین تنظیم شده در این پلتفرم عمیق تر می شود تا تجربه تماشای بسیار غنی تر و عمیق تری داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *