دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest از ترکیب August Digital Edition خبر داد

محبوب ترین جشنواره فیلم های وحشت و فانتزی در انگلستان بیست و یکمین سال خونین خود را با یک نسخه دیجیتال ویژه ، با نمایش بیست و پنج فیلم ، از پنجشنبه 27 برگزار می کند.هفتم اوت تا 31 مارسخیابان اوت ، شامل هفت برتر دنیا و شانزده برتر انگلیس است. ده کشور از چهار قاره در یک برنامه کشنده ، جسورانه و متنوع که منحصراً برای مخاطبان انگلستان ارائه می شود ، نماینده هستند.

گذرها و بلیط ها در تاریخ 1 اوت به فروش می رسند و جزئیات مربوط به چگونگی دسترسی به این رویداد و انتخاب کدام فیلم ها برای تماشا در وب سایت FrightFest – www.frightfest.co.uk ارائه می شود. همه اکران فیلم ها برای مخاطبان انگلستان جغرافیایی قفل شده و فقط از داخل انگلستان قابل دسترسی است.

پنجره شب با یک فهرست از رفتارهای شوم و بدخلقی شروع می شود LIVE STREAMED QUIZبه میزبانی مایک مونکر ، میزبان و تهیه کننده “تکامل وحشت” – پادکست فیلم ترسناک شماره 1 انگلستان. مایک دانش ترسناک شما را آزمایش می کند. شما می توانید به عنوان یک تیم یا به عنوان یک فرد بازی کنید. چندین دور مختلف از سوالات وحشت و FrightFest محور وجود خواهد داشت. در ساعت 8 عصر در کانال YouTube YouTube Evolution of Horror با ما سرگرم شوید.

فیلم پیشنهادی  Cool Art: Gremlins ، The Iron Giant، Captain America، D&D، Home Home، پارک ژوراسیک و معماهای Die Hard

این اتفاق پس از پرده برآمدگی پرده های براق و خشن بریتانیا است کوسه های آسمان، سالها در ساخت حماسه ، کوسه های قاتل خلبان زامبی نازی سرانجام هوایی می شوند!

در روز جمعه چهار ارائه وجود دارد: پیش پرده جهانی ترسناک ترین عملکرد پالس هیچ چیز به عنوان VAMPIRES وجود ندارد ، بریتانیا در شوکر پیوند اعضای بدن Brea Grant شیفت ساعت 12، از Alastair Orr آغاز بریتانیا در انگلستان است ترفند، جایی که بازی کردن به سطح جدید و جدیدی انجام می شود و سرانجام ، از کارگردان پاتریک ری ، برتر جهان من لیزا هستم، یک ادای احترام به سبک رمان کلاسیک ریچارد ماتسون “I Am Legend” و اقتباس فیلم آن در سال 1964 آخرین مرد روی زمین.

روز شنبه هشت انتخاب مرگبار دیگر را نشان می دهد که نمایانگر ترکیب داخلی با طعم بین المللی است. هلند کمدی تکان دهنده و سرگرم کننده و تند و تیز سیاه را به ما می دهد. ستون، از ایالات متحده مستند ژانر روبن پیا با شگفت انگیز درگیر است CROWD وحشت، به علاوه کابوس خونین هالیوود مارسل والز ، نابینا.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *