دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest از لیست جشنواره فیلم گلاسگو 2021 خبر می دهد

شانزدهمین دوره از Arrow Video FrightFest گلاسگو شش نمایش آنلاین ، از جمله اولین بریتانیا در Kyle Rankin’s جنجالی درام محاصره دبیرستان RUN HIDE FIGHT ، با بازی ایزابل می به عنوان یک دانشجوی کاملاً مستقل که یک چهارم تیراندازهای مهاجم را به خود اختصاص داده است و اولین نمایش OUT OF THE WORLD (HORS DU MONDE) در انگلستان مارک فوچارد. این یک نمایش خیره کننده توسط کوین میشل به عنوان نوازنده ای است که از نظر ذهنی دچار رانندگی Uber شده است.

چند سال پیش اینجا جهنم می آید، یک تریلر رمز و راز سیاه و سفید ، یک احساس FrightFest گلاسکو بود ، و زن با کفش های لئوپارد (LA FEMME AUX CHAUSSURES LEOPARD) یکی دیگر از رفع مشکلات یکپارچهسازی با سیستمعامل از تایمر اول الکسیس بروخون است. انتظار داشته باشید یک مدرسه بسیار جذاب و در عین حال فوق العاده مدرن هیجان انگیز نوآر داشته باشد که دوباره بچرخد ، بچرخد و بچرخد.

فیلم پیشنهادی  کاترینا بوودن در تریلر Great White با کوسه روبرو می شود

همچنین دو اثر برجسته کانادایی در این ترکیب وجود دارد – اولین نمایش اروپایی AMERICAN BADGER ، تریلر اکشن سخت کریکت و توربو رانده کرک کوئت و بریتانیا از جشنواره نوستالژی Cody Calahan VICIOUS FUN ، سیخ زدن مدهای دهه 1980 که بهم می خورد. راه خود را از طریق دوره فعلی فیلم سازی ژانر.

سرانجام ، از کارگردان Christopher Alender ، تهیه کننده Glasgow FrightFest انتخاب های گذشته Southbound و The Mortuary Collection ، اولین نمایش THE OLD WAYS در انگلیس است ، یک داستان ترسناک برگرفته از فولکلور شوم آمریکای لاتین

این شش فیلم که از نظر جغرافیایی در انگلیس قفل می شوند و به 500 بلیط محدود می شوند ، از 5 تا 7 مارس به صورت تقاضا در دسترس خواهند بود ، بنابراین می توانید در طول این سه روز مشاهده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *