دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest رویداد اکتبر Cineworld را در میان افزایش محدودیت های COVID لغو می کند

Arrow Video FrightFest برای دومین بار در سال 2020 مجازی می شود ، زیرا تصمیم دشواری را برای لغو رویداد فیزیکی برنامه ریزی شده خود در Cineworld، میدان لستر. به دلیل ادامه محدودیت های COVID ، رویداد را از نظر اجتماعی ، عملی و تجاری غیرقابل مقاومت می کند. نسخه دیجیتالی در همان روزها ، از 22 تا 25 اکتبر ، اجرا می شود و رویداد دیجیتال هالووین را در سینما و یک پیشنهاد جشنواره آنلاین ترکیب می کند.

ایان رتری، مدیر مشترک ، امروز گفت: “با قلبی سنگین اعلام لغو رویداد Cineworld را اعلام می کنیم. اگرچه سینماها تحت تأثیر قوانین جدید مهمان نوازی نیستند ، اما از نظر اینکه چه نوع رویدادی را ما راحت می توانیم به هواداران ارائه دهیم ، نقطه اوج بود. و با تهدید اعمال قوانین قفل بیشتر در لندن ، احساس می شد بهترین برنامه این است که همه چیز را به صورت آنلاین منتقل کند ”

این لیست که شامل بیش از چهل فیلم خواهد بود ، در تاریخ پنجم اکتبر اعلام خواهد شد ، بلیط های فروش در همان روز آغاز می شوند. مانند رویداد آنلاین در ماه اوت ، کارت های عبور و همچنین بلیط های جداگانه در دسترس خواهد بود.

فیلم پیشنهادی  مرور: شکار جادوگران - "روایتی گیرنده و غالباً آزار دهنده"

Arrow Video همچنان به عنوان اسپانسر تیتر تبلیغات ادامه می یابد و سایر شرکای تأیید شده در این مرحله شامل حامی پخش کانال Horror Channel ، رسانه سرگرمی جهانی Den of Geek و خرده فروش آنلاین فرهنگ پاپ Zavvi هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *