دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest صف آرایی را برای رویداد Cineworld در اکتبر 2020 اعلام کرد

پس از لغو رویداد سنتی 5 روزه اوت ، Arrow Video FrightFest دوباره در Cineworld میدان لستر از 22 تا 25 اکتبر 2020 ، با یک برنامه بسته بندی شده از سی و چهار ویژگی جدید ، بیش از سه صفحه نمایش ارائه شده است. با استقبال از ده کشور و پوشاندن چهار قاره ، ترس مورد علاقه کشور شامل هفت نمایش برتر جهانی ، دو بین المللی / اروپایی و بیست و چهار بریتانیا است.

بلیط ها از دوشنبه 21 سپتامبر به فروش می رسند.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، جاذبه شب افتتاحیه اولین بار در انگلیس برگزار می شود قطار به بوسان ارائه می دهد: PENINSULA، یکی از داغ ترین اتفاقات اکشن فانتزی اکشن در سال که بسیار مورد انتظار است و بستن جشنواره ، اولین نمایش جهانی برگزار شد، تعریف شده به صورت “انگل و برو بیرون ملاقات می کند همسران استپفورد“، از جانب چوبه دار کارگردانان حق رای دادن کریس لوفتینگ و تراویس کلف.

کارگردانان بریتانیایی بارزترین ویژگی ها را دارند: نیل مارشال ، در کنار هم نویسنده و بازیگر نقش اول ، شارلوت کرک ، با اولین بار در تور برون مرزی طاعون خود به ما می پیوندد حساب کردن ، همانطور که می کند کریس اسمیت با نمایش برتر انگلستان در جنگ جهانی دوم خود ترسناک خانگی را تهدید کرد تحریم. همچنین بازگشت مارک پرایس است، که با وحشت زامبی خود باعث یک حس رسانه ای شد کالین ، 50 پوند ساخته شده است. او با نمایش برتر جهانی هیجان کمی بیشتر گران قیمت بقای فضا بازگشت DUNE DRIFTER. یک تریلر زنده ماندن در خانه که خمشی بدتری دارد اولین ویژگی همه گیر در اختیار داشتن آدام لیدر و ریچارد اوکز است خانه ها ، که همانند Will Jewell’s از یک نمایش برتر جهانی برخوردار است برنامه های بتونی، که در آن پنج سازنده از کنترل خارج می شوند.

فیلم پیشنهادی  تام هنکس در تریلر جدید Paul Greengrass ’News of the World سر به غرب می زند

اولین نمایش های خارق العاده بریتانیا از طرف کارگردان نیز وجود دارد گاوین روتاری با هیجان جذاب آینده نگرانه خود بایگانی و دامیان مک کارتی با هشدار، سفری وحشتناک در جنون و از دست دادن حافظه. هر دو کارگردان برای اولین نمایش های خود در انگلیس شرکت خواهند کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *