دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest 2020 بررسی ها: درب کم رنگ ، صاحبان و حساب

روز 3 از نسخه دوم دیجیتال از Arrow Video FrightFest اولین نمایش های وسترن وحشت در انگلیس در کمرنگ، مایسی ویلیام با بازی مالکان و فیلم جدید نیل مارشال: حساب.

نویسندگی و کارگردانی آرون بی کوونتز ، در کمرنگ ستاره ها Melora Walters (ماگنولیا) ، زاخاری نایتون (هیتچر) ، استن شاو (جوخه هیولا) ، نوح سگان (چاقوها بیرون) ، بیل سیج (ما همینیم که هستیم) ، ناتاشا باست (سلام ، سزار!) ، Devin Druid (13 دلیل چرا) و پت هیلی (هیجان های ارزان قیمت)

برادران دانکن (نایتون) و جیک (دروید) پس از از دست دادن والدین خود در سنین جوانی ، راه های جداگانه ای را با دانکن هدایت می کنند که یک مجرم قانون شکن راهزن است و جیک در یک سالن کار می کند. هنگامی که یکی از مشکلات او پایین می آید ، دانکن با بی میلی اجازه می دهد که جیک فقط برای همین کار به باند بپیوندد: سرقت یک صندوق طلا از یک قطار. اما وقتی دزدی به سمت جنوب می رود و دانکن زخمی می شود و معلوم می شود که قفسه سینه دارای یک دختر مبهوت ، مروارید (باست) است ، باند برای شب در شهر مجاور پرل پناه می گیرند.

بقیه اعضای این باند ، لستر (شاو) ، ترومن (سگان) ، دود (سیج) و وایلی روانشناسی می شوند و می فهمند كه محل نگهداری مروارید در واقع فاحشه خانه ای است كه توسط ماریا (والترز) اداره می شود. این گروه مراقب خود را کنار گذاشته و در کمین قرار می گیرند – در حالی که نبض می کوبند از هنگام غروب تا طلوع آفتاب سبک – وقتی معلوم شد ماریا یک فرار سالم است و او و دخترانش همه جادوگران ترد هستند که قصد کشتن این مردان را دارند.

فیلم پیشنهادی  آکیرا در حال بازگشت به سینماهای انگلستان و ایرلند با کیفیت 4K از دست رفته در صفحه های IMAX است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *