دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest 2020 بررسی ها: درب کم رنگ ، صاحبان و حساب

روز 3 از نسخه دوم دیجیتال از Arrow Video FrightFest اولین نمایش های وسترن وحشت در انگلیس در کمرنگ، مایسی ویلیام با بازی مالکان و فیلم جدید نیل مارشال: حساب.

نویسندگی و کارگردانی آرون بی کوونتز ، در کمرنگ ستاره ها Melora Walters (ماگنولیا) ، زاخاری نایتون (هیتچر) ، استن شاو (جوخه هیولا) ، نوح سگان (چاقوها بیرون) ، بیل سیج (ما همینیم که هستیم) ، ناتاشا باست (سلام ، سزار!) ، Devin Druid (13 دلیل چرا) و پت هیلی (هیجان های ارزان قیمت)

برادران دانکن (نایتون) و جیک (دروید) پس از از دست دادن والدین خود در سنین جوانی ، راه های جداگانه ای را با دانکن هدایت می کنند که یک مجرم قانون شکن راهزن است و جیک در یک سالن کار می کند. هنگامی که یکی از مشکلات او پایین می آید ، دانکن با بی میلی اجازه می دهد که جیک فقط برای همین کار به باند بپیوندد: سرقت یک صندوق طلا از یک قطار. اما وقتی دزدی به سمت جنوب می رود و دانکن زخمی می شود و معلوم می شود که قفسه سینه دارای یک دختر مبهوت ، مروارید (باست) است ، باند برای شب در شهر مجاور پرل پناه می گیرند.

بقیه اعضای این باند ، لستر (شاو) ، ترومن (سگان) ، دود (سیج) و وایلی روانشناسی می شوند و می فهمند كه محل نگهداری مروارید در واقع فاحشه خانه ای است كه توسط ماریا (والترز) اداره می شود. این گروه مراقب خود را کنار گذاشته و در کمین قرار می گیرند – در حالی که نبض می کوبند از هنگام غروب تا طلوع آفتاب سبک – وقتی معلوم شد ماریا یک فرار سالم است و او و دخترانش همه جادوگران ترد هستند که قصد کشتن این مردان را دارند.

فیلم پیشنهادی  کارگردان باری جنکینز در حال کار بر روی دنباله ای از شیر شاه است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *