دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest 2020: روز 1 – مرگ بر اثر شورت

آینده Slaxx ویژگی های قاتل ژان قاتل ، اما شب اول روز اول Arrow Video FrightFest 2020 مرگ توسط نوع دیگری از پوشش های پا: SHORTS.

FF امسال به عنوان صورتحساب صورتحساب است “نسخه دیجیتال”. با توجه به بیماری همه گیر که هنوز هجوم می آورد و همه را از هم جدا نگه می دارد ، یک “معمولی” FrightFest کاملاً از این مسئله دور نبود ، بنابراین اعتماد مغز نبوغ پشت سرآمد جشنواره جهانی فیلم ترس و وحشت و ژانر تصمیم به اقتباس از شیندگی برای “عادی جدید” و برای ما یک جشن پنج روزه ترس ایجاد کرد که همه از امنیت نسبی خانه های خودمان لذت ببریم.

من بسیار خوشحالم که گرگ ، پاول ، یان و آلن تصمیم گرفتند جشنواره را متناسب با اوضاع به جای این که همه باهم کنسل کنند ، متناسب با آن تنظیم کنند. به هیچ وجه یکسان نیست ، اما این یک چیز است ، و با چیزهایی که آنها “چیزی” هستند بهتر از هیچ چیز گیر افتادن در خانه با وزن نیست که آیا ارزش این خطر را دارد که بروید و ببینید تنت یا نه.

بخش زیبایی این است – اگر شما صدای FrightFest را دوست دارید و فقط در مورد آن می شنوید – جای نگرانی نیست! – برخلاف سالهای معمول که کالاها در چند ثانیه به فروش می رسند ، بلیط و گذرنامه همچنان در دسترس است اینجا و تعداد زیادی از عوامل وحشتناک موجود در تاریخ وجود دارد که هر روز را تا دوشنبه آینده بررسی می کند. بنابراین درگیر شوید.

فیلم پیشنهادی  Bill & Ted Face The Music و ملاقات با دختر روفوس در کلیپ جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *