دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest 2020: روز 1 – مرگ بر اثر شورت

آینده Slaxx ویژگی های قاتل ژان قاتل ، اما شب اول روز اول Arrow Video FrightFest 2020 مرگ توسط نوع دیگری از پوشش های پا: SHORTS.

FF امسال به عنوان صورتحساب صورتحساب است “نسخه دیجیتال”. با توجه به بیماری همه گیر که هنوز هجوم می آورد و همه را از هم جدا نگه می دارد ، یک “معمولی” FrightFest کاملاً از این مسئله دور نبود ، بنابراین اعتماد مغز نبوغ پشت سرآمد جشنواره جهانی فیلم ترس و وحشت و ژانر تصمیم به اقتباس از شیندگی برای “عادی جدید” و برای ما یک جشن پنج روزه ترس ایجاد کرد که همه از امنیت نسبی خانه های خودمان لذت ببریم.

من بسیار خوشحالم که گرگ ، پاول ، یان و آلن تصمیم گرفتند جشنواره را متناسب با اوضاع به جای این که همه باهم کنسل کنند ، متناسب با آن تنظیم کنند. به هیچ وجه یکسان نیست ، اما این یک چیز است ، و با چیزهایی که آنها “چیزی” هستند بهتر از هیچ چیز گیر افتادن در خانه با وزن نیست که آیا ارزش این خطر را دارد که بروید و ببینید تنت یا نه.

بخش زیبایی این است – اگر شما صدای FrightFest را دوست دارید و فقط در مورد آن می شنوید – جای نگرانی نیست! – برخلاف سالهای معمول که کالاها در چند ثانیه به فروش می رسند ، بلیط و گذرنامه همچنان در دسترس است اینجا و تعداد زیادی از عوامل وحشتناک موجود در تاریخ وجود دارد که هر روز را تا دوشنبه آینده بررسی می کند. بنابراین درگیر شوید.

فیلم پیشنهادی  جفری دین مورگان در تریلر فیلم ترسناک جدید درباره The Unholy تحقیق می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *