دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest 2020: روز 5 – جهش یافته ها ، استالکرها و شبح و ارواح گالیک

روز 5! پایان! NOOOOOOOO! خیلی خوب ، ما بررسی کردیم ویترین های فیلم کوتاه، خون آشام ها و انفجارها، ترول کردن و ارواح، و جیسون وورهیس برزیلی، و اکنون برای فینال روز پنجم: جهش یافته ها ، استالکرها و یک گلچین جالب دیگر.

روز دوشنبه طبق شش ماه به جای هشت فیلم قابل انتخاب ، یک روز کوتاه بود Arrow Video صفحه نمایش و کانال ترسناک صفحه نمایش کانال ترسناک برخلاف همه قرعه کشی های قبلی ، صفحه HC در آخرین روز 2-1 جلوتر رفت زیرا ما قصد داشتیم دو بازی اول خود را انجام دهیم: پیشرفته و کرکره، و سپس برای آخرین فیلم (هق هق گریه) جشنواره به Arrow بروید: داستان های تاریک.

Anyhoo ، سلام! من آلن هستم و به مدت پنج روز برای دلگرمی های شیطانی مرگ و ویرانی روزمره برای فیلم های شگفت انگیز زنده مانده ام و به نوعی زنده مانده ام. اکنون از توییتر Live for Films اخطار داده شده و از من اخراج شده است: Live_for_Films، اما اگر می خواهید پیگیر آنچه من تماشا می کنم و آنچه در مورد آن احساس می کنم ، توییتر معمول من است: v_for_vienetta.

پیشرفته یک علمی-تخیلی اکشن است که برنامه ریزی می کند تا تار عنکبوت را از بین ببرد و همه را برای روز آخر اخراج کند. توسط جیمز مارک نوشته و کارگردانی شده است (در طناب ها) و با بازی جورج چورتوف (ادامه دادن) ، آلانا بیل (جادوگر خوب) و کریس مارک (سفارش را بکش)

فیلم پیشنهادی  دانلود قسمت 24 سریال آقازاده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *