دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest 2020: Day 2 – خون آشام ها و انفجارها

روز 2! بعد از چک کردن ویترین فیلم کوتاه دیروز، روز 2 روزی بود که ویژگی های شدید طول کلاههای وحشتناک آنها را در یک لایحه دوبل شب که شما می توانید خود را از آن هنر و صنعت کنید ، پرورش داد.

همانطور که من از دیروز گفتن شروع کردم ، نحوه کار این است که برای هر شکاف زمانی دو صفحه مجازی وجود دارد: Arrow Video صفحه و کانال ترسناک صفحه نمایش هر دوی آنها دلخوشی های مختلفی را برای رها کردن شما دارند و بعد از جست و خیز در خلاصه داستان می توانید انتخاب کنید که کدام مسیر جذاب ترین به نظر می رسد.

برای جمعه شب یکی از آنها را انتخاب کردیم: هیچ چیز به عنوان خون آشام ها وجود ندارد در صفحه نمایش فیلم Arrow و سپس باعث شده در صفحه کانال ترسناک. هر دو کاملاً خوب کار کرده اند و هیچ یک از تکنولوژی های تکنولوژیکی باعث سرگرمی ما نمی شود زیرا ما فقط HDMI را لپ تاپ را به صورت مستقیم ، والپیپر ، آسان و ساده ، و هرچه تجربه تئاتر را از دست می دهم ، چیزی برای گفتن در مورد FrighFesting با یک سگ در دامان شما وجود دارد. شما صبر می کنید تا غذای آماده غذای خود را بگیرد.

اگر صدای FrightFest را دوست دارید و فقط در مورد آن می شنوید – خوش آمدید! – برخلاف سالهای متداول که فروش آن در عرض چند ثانیه صورت می گیرد ، بلیط و گذرنامه همچنان در دسترس است اینجا و تعداد زیادی از عوامل وحشتناک موجود در تاریخ وجود دارد که هر روز را تا دوشنبه آینده بررسی می کند. بنابراین درگیر شوید.

فیلم پیشنهادی  Coming 2 America یک Spot TV جدید دریافت می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *