دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest 2020: Day 3 – ترول های آنلاین ، ارواح ، برنده نقاب دار و بهترین گلچین ترسناک در سال ها

روز 3! بعد از چک کردن ویترین فیلم کوتاه پنجشنبه و خون آشام ها و انفجارها روز 2، روز سوم اولین روز چهار فیلم بود و ما هیجان زده شدیم.

هشت فیلم برای انتخاب از بازی در این فیلم وجود داشت Arrow Video صفحه نمایش و کانال ترسناک صفحه نمایش و بعد از بحث و گفتگوهای زیادی که در گوگل انجام دادیم ، چهار موردمان را داشتیم و معلوم شد که تمام روز بین سینماهای مجازی عقب و جلو هستیم.

اول ، ما در حال بررسی Arrow برای استعمارگر، پس از آن وحشت برای خانه بازی – که همچنین بخشی از اولین ابتکار خون است (ما کمی به آن خواهیم رسید) – به Arrow برگردید نابیناو سپس برای آخرین انتخاب روز: به مکان ترسناک برگردید: مکان تاریک. به همین ترتیب ، این یک نسخه مجازی امسال است یا اینکه از تمام پله های بالا و پایین و پایین پله ها و بین صفحه نمایش دست کشیده می شویم!

BTW ، اگر صدای FrightFest را دوست دارید و اکنون در مورد آن می شنوید – سلام! ما بسیار خوشحالیم که شما اینجا هستید! اگر یک چیز وجود داشته باشد ، ما بیش از هر چیز دیگری را در FrightFest دوست داریم ، این خون تازه است! – برخلاف سالهای متداول که فروش آن در عرض چند ثانیه صورت می گیرد ، بلیط و گذرنامه همچنان در دسترس است اینجا و تعداد زیادی از عوامل وحشتناک موجود در تاریخ وجود دارد که هر روز را تا دوشنبه آینده بررسی می کند. بنابراین بر روی چیزها کلیک کنید و لذت ببرید.

فیلم پیشنهادی  تام زندگی شما جر اسکلار تنها یک روز به زندگی در کل زندگی می پردازد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *