دسته‌ها
دانلود فیلم

Arrow Video FrightFest 2020: Day 3 – ترول های آنلاین ، ارواح ، برنده نقاب دار و بهترین گلچین ترسناک در سال ها

روز 3! بعد از چک کردن ویترین فیلم کوتاه پنجشنبه و خون آشام ها و انفجارها روز 2، روز سوم اولین روز چهار فیلم بود و ما هیجان زده شدیم.

هشت فیلم برای انتخاب از بازی در این فیلم وجود داشت Arrow Video صفحه نمایش و کانال ترسناک صفحه نمایش و بعد از بحث و گفتگوهای زیادی که در گوگل انجام دادیم ، چهار موردمان را داشتیم و معلوم شد که تمام روز بین سینماهای مجازی عقب و جلو هستیم.

اول ، ما در حال بررسی Arrow برای استعمارگر، پس از آن وحشت برای خانه بازی – که همچنین بخشی از اولین ابتکار خون است (ما کمی به آن خواهیم رسید) – به Arrow برگردید نابیناو سپس برای آخرین انتخاب روز: به مکان ترسناک برگردید: مکان تاریک. به همین ترتیب ، این یک نسخه مجازی امسال است یا اینکه از تمام پله های بالا و پایین و پایین پله ها و بین صفحه نمایش دست کشیده می شویم!

BTW ، اگر صدای FrightFest را دوست دارید و اکنون در مورد آن می شنوید – سلام! ما بسیار خوشحالیم که شما اینجا هستید! اگر یک چیز وجود داشته باشد ، ما بیش از هر چیز دیگری را در FrightFest دوست داریم ، این خون تازه است! – برخلاف سالهای متداول که فروش آن در عرض چند ثانیه صورت می گیرد ، بلیط و گذرنامه همچنان در دسترس است اینجا و تعداد زیادی از عوامل وحشتناک موجود در تاریخ وجود دارد که هر روز را تا دوشنبه آینده بررسی می کند. بنابراین بر روی چیزها کلیک کنید و لذت ببرید.

فیلم پیشنهادی  The Blackout: Invasion Earth - تریلر تریلر Sci-Fi روسی را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *