دسته‌ها
دانلود فیلم

Babyteeth تاریخ انتشار انگلیس را بدست می آورد

سرگرمی Picturehouse اعلام کرده است انتشار عزیزماز 21 اوت سال 2020 به سینماها می آیند. این به دنبال این خبر است که سینما های Picturehouse و Cineworld قرار است از 31 ژوئیه بازگشایی شوند و این موضوع پس از تعطیل شدن در ماه مارس به دلیل همه گیر کوراو ویروس ، از 31 ژوئیه بازگشایی می شود.

BABYTEETH برتر از تحسین گسترده در رقابت در جشنواره فیلم ونیز ، 2019 ، و پس از آن جشنواره فیلم BFI لندن ، 2019 ، جایی که در اولین مسابقه از ویژگی های اصلی رقابت کرد.

الیزا اسکنلان (زنان كوچك ، اشیاء شارپ) در این درام پر جنب و جوش و روحیه از كارگردان ، اجرای ستاره ای را ارائه می دهد شانون مورفی (کشتن حوا).

فیلم پیشنهادی  تام هنکس در تریلر جدید Paul Greengrass ’News of the World سر به غرب می زند

بکی متیوز این فیلم را در جشنواره سال گذشته لندن لندن دید و گفت که اینطور است “یک نوع درام بسیار بزرگ و بزرگ در زمینه نمایش نوجوانان”. می توانید بررسی کامل او را در اینجا بخوانید.

برخی از بهترین استعدادهای صفحه نمایش استرالیا ، از جمله بن مندلزن (Kingdom Animal، Rogue One: A Star Wars Story) ، ایسی دیویس (تاریخ واقعی کلی گانگ ، بابادوک) و توبی والاس ، در فیلمی می درخشند که هم تب و تاب دارد عشق اول و شدت احشایی اندوه قریب الوقوع. در جشنواره فیلم 2019 ونیز ، والاس جایزه مارچلو ماسترویانی را به عنوان بهترین بازیگر جوان دریافت کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *