دسته‌ها
دانلود فیلم

Batman: Caped Crusader از Bruce Timm، J.J. آبرامز و مت ریوز سر راه ما قرار دارد

HBO Max و شبکه کارتون برای سفارش مستقیم به سری سبز گرین لایت کنید Batman: Caped Crusader ، یک مجموعه متحرک کاملاً جدید و تصور دوباره از بتمن اسطوره شناسی از دریچه بینش تولیدکنندگان اجرایی بروس تیم ، جی جی آبرامز و مت ریوز و توسط کمپانی Warner Bros. Animation (WBA) ، Bad Robot Productions و 6th & Idaho تهیه شده است. این خبر امروز توسط تام اشیم، رئیس جمهور ، برادران وارنر جهانی کودکان ، بزرگسالان و کلاسیک های بزرگسال (GKYAC) و سام رجیستر ، رئیس جمهور ، انیمیشن برادران وارنر (WBA) و استودیوهای شبکه کارتون (CNS).

تام اشیم گفت “همیشه غذا دادن به اشتهای سیری ناپذیر طرفداران برای همه چیز بتمن همیشه سرگرم کننده است. Batman: Caped Crusader برای اولین بار و سرسخت طرفداران خود را سرگرم خواهد کرد و با داشتن چنین تیم خلاق قابل توجهی ، ما می دانیم که یک کلاسیک آینده دیگر بتمن در حال ساخت است. “

Batman: Caped Crusader نشان دهنده بازگشت Timm به شخصیت برجسته DC در تلویزیون اپیزودی انیمیشن است که با برنده جایزه Emmy (R) آغاز شد Batman: The Animated Series. از طرف بسیاری ستایش می شود که معیار طلای داستان پردازی ابرقهرمانان انیمیشن است ، Batman: The Animated Series یکی از بهترین تصاویر شوالیه تاریکی در هر رسانه ای به حساب می آید.

فیلم پیشنهادی  Cool Mashup: X-Wings وارد منطقه Danger Zone می شود

اکنون و نزدیک به 30 سال از زمان پخش این سریال ، تیم مجدداً لباس خفاش را در کنار دو تن از تحسین شده ترین فیلمسازان این صنعت به عهده گرفت: جی .جی. آبرامز و مت ریوز. با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک ها و فن آوری های انیمیشن موجود ، این مشارکت خلاق قدرتمند بار دیگر با داستان پردازی پیچیده ، شخصیت های ظریف و سکانس های اکشن شدید ، در بتمن و گالری سرکش برجسته اش ، دوباره اختراع خواهد کرد.

سام رجیستر گفت “Batman: The Animated Series یک شاهکار بود که درک شخصیت را برای کل نسل طرفداران شکل داد. با همین روحیه است که ما سه استاد داستان پرداز در J.J. ، Matt و Bruce را گرد هم آورده ایم – هرکدام با درک شهودی و علاقه خاص خود به شخصیت – یک سری جدید ایجاد می کنند که در همان میراث پیشگام ادامه خواهد داشت. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *