دسته‌ها
دانلود فیلم

Bong Joon Ho’s Memories of Murder دوباره ساخته شده و در حال اکران مجدد است

نئون آزاد خواهد شد خاطرات قتل، از کارگردان برنده اسکار ، بونگ جون هو (انگلی). این فیلم دیجیتالی بازسازی شده در سینماهای ایالات متحده در سراسر کشور از 19 اکتبر و 20 اکتبر به مدت دو شب با یک همکاری محدود در تئاتر با همکاری رویدادهای Fathom. ارائه ویژه فیلم شامل محتوای اختصاصی به همراه گفتگوی پس از نمایش با آن خواهد بود بونگ جون هو و فیلمساز مشهور ادگار رایت (Baby Driver، Scott Pilgrim vs the World، Hot Fuzz).

Memories of Murder داستان واقعی دلهره آور شکار یک متجاوز و قاتل سادیستی را که یک استان کوچک را در دهه 1980 کره جنوبی ترور می کند ، روایت می کند. اولین همکاری موفق بین چهار برنده اسکار است بونگ جون هو و رهبر انسان است

آهنگ کانگ هو، این فیلم در حالی که تلاش می کنند ذهن خشن یک قاتل را در یک تلاش بیهوده برای حل پرونده کشف کنند ، مسیر سه کارآگاه فزاینده ناامید را دنبال می کند. اکنون ، هفده سال پس از اکران اولیه و یک سال پس از شناسایی مجرم واقعی ، این کلاسیک فرقه جای خود را به عنوان یک شاهکار مدرن می گیرد.

هنگام اکران فیلم 2003 او ، بونگ جون هو اظهار داشت “[This] case یک شبکه درهم تنیده از تراژدی و کمدی سیاه است – کمدی وهم انگیزی که در پوچ ترین زمان ها در هوا شکوفا می شود. این فیلم ترکیبی غیر عادی و در عین حال طبیعی از ترس و کمدی است زیرا ما واقعاً در چنین شرایطی زندگی می کردیم … من یک بار تمام بدن و روح خود را برای ایجاد این فیلم انداختم و اکنون چشم من به چگونگی شخم زدن این فیلم در طولانی مدت است با استقبال از فصل جدیدی در پاییز سال 2020 در ایالات متحده ، تونل زمان را در اختیار شما قرار می دهد. “

“ما بسیار افتخار می کنیم که با NEON مشارکت می کنیم تا هیجان انگیز Bong Joon-ho برنده جایزه اسکار” خاطرات قتل “را برای اولین بار از زمان انتشار اصلی آن در سال 2003 به مخاطبان ایالات متحده ارائه دهیم ،” مدیر عامل شرکت Fathom Events ری نات گفت ، “مخاطبان از دیدن کارهای اولیه این کارگردان تحسین شده منتقد روی صفحه نمایش لذت خواهند برد.”

Memories of Murder ، دومین همکاری NEON با بونگ جون هو ، به دنبال برنده جایزه اسکار بهترین فیلم ، Parasite ، در مجموع ، 6 نامزدی اسکار و 4 پیروزی است. Memories of Murder به رابطه طولانی مدت بین بونگ و بنیانگذار / مدیرعامل NEON تام کوین ادامه می دهد و به ششمین فیلمی که با هم منتشر کرده اند تبدیل می شود ، به شرح زیر: Snowpiercer ، میزبان ، مادر و سگهای پارس هرگز گاز نمی گیرند. Memories of Murder همچنین آغاز همکاری جدیدی با NEON و Fathom Events است ، زیرا آنها به دنبال انتشار عناوین بیشتری در آینده هستند.

فیلم پیشنهادی  جرمی رنر برای بازی در شهردار کینگستاون تیلور شریدان در پارامونت + بازی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *