دسته‌ها
دانلود فیلم

Boxing Day – فیلمبرداری از فیلم کارگردانی Aml Ameen آغاز می شود

عکاسی اصلی از آغاز شده است روز بوکس، اولین کمدی عاشقانه کریسمس در بریتانیا که با بازیگران کاملا سیاه بازی می شود. BOXING DAY اولین کارگردانی از بازیگر-نویسنده بریتانیایی است آمل آمین (The Maze Runner، Yardie) که فیلمنامه را به طور مشترک نوشته است ، با بروس پرنل، و در نقش ملوین بازی می کند. شلیک در مکان های مختلف لندن در ماه های نوامبر و دسامبر انجام می شود.

BOXING DAY یک گروه هیجان انگیز شامل بازیگر زن آمریکایی دارد آجا نائومی کینگ (چگونه با قتل دور شویم)، Little Mix’s لی آن پینوک در اولین نقش سینمایی و نامزد دریافت جایزه اسکار ، گلدن گلوب و بازیگر برنده BAFTA ماریان ژان باتیست (اسرار و دروغ ها)

متیو جی زامیاس با دامیان جونز برای DJ Films به همراه دومینیک تلسون و تولید کننده موفقیت BAFTA در سال 2020 Joy Gharoro-Akpojotor تولید می کند. Aml Ameen به عنوان تهیه کننده و Bruce Purnell به عنوان تهیه کننده مشترک برای برچسب جدید خود Studio113 فعالیت می کنند. جونز و Gharoro-Akpojotor قبلاً در BLUE STORY 2019 همکاری داشتند.

فیلم پیشنهادی  Supercut جالب: وس اندرسون - پیاده روی کنید

“این افتخار است که در همکاری با برادران وارنر پیکچرز ، Film4 و BFI برای آوردن فرهنگ سیاه انگلیس در جهان در این تعطیلات جهانی rom-com. از مدت ها قبل آرزوی من این بود که فیلم هایی را منعکس کنم که نشان دهنده شهری شگفت انگیز چند فرهنگی است که در هنگام به اشتراک گذاشتن داستانهایی از دفتر خاطرات زندگی من ، مرا بزرگ کرد. “ می گوید آمین.

BFI (اعطای بودجه لاتاری ملی) و فیلم Film4 با تصاویر برادران وارنر که در انگلیس و ایرلند توزیع می شود. Rocket Science فروش بین المللی را انجام می دهد. دانیل باتسك ، اولی مادن و لورن دارك برای تهیه كننده اجرایی فیلم 4 در كنار فرهانا بهولا برای BFI و تورستن شوماخر برای راكت ساینس نقش های اجرایی اجرایی را بازی می كنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *