دسته‌ها
دانلود فیلم

Boys From County Hell – Vertigo Release فیلم ایرلند خون آشام Chris Baugh’s Irish را انتخاب می کند

سرگیجه آزاد امروز اعلام کرد کسب پسران از جهنم شهرستان، آخرین داستان دراکولا ، داستان اصلی. سرگیجه قصد دارد تابستان امسال این فیلم را در سینماها و سیستم عامل های دیجیتال منتشر کند و برای اکران نمایشی ایرلند با Wildcard همکاری خواهد کرد.

Boys From County Hell فیلم جدید نویسنده / کارگردان است کریس باگ و پیگیری اولین تحریک جنایی تحسین برانگیز Bad Day For The Cut است. با اشاره به میراث وحشتناک ترسناک ایرلند (میخانه محلی به نام نویسنده دراکولا “استوکر” نامیده می شود) ، از بازدیدهای ترسناک فولکلور اخیر ایرلند پیروی می کند The Hallow و سوراخ در زمین ، ضمن تزریق لحظات هیستری شگفت آور. این ویژگی Clive Barker’s Irish-set eightties موجود را تکرار می کند راوهد رکس، و همچنین احساس دلپذیری از جنگل های ترسناک موجود در هیجان روستایی اسکاتلند 2019 وجود دارد کالیبر.

ستاره های فیلم جک روون (Blinders Peaky، Noughts + Crosses)، لوئیزا هارلند (دختران دری) ، نایجل اونیل (از اولین Baugh) ، و جان لینچ (منع ، انزوا).

فیلم پیشنهادی  Skylin3s - دنباله Skyline و Beyond Skyline تریلری دریافت می کند

BOYS FROM COUNTY HELL در جشنواره فیلم Tribeca 2020 در بخش نیمه شب اولین نمایش خود را در بخش انتخاب رسمی در بخش نیمه شب دریافت کرد و در قسمت Fantastic Panorama در Sitges بازی کرد. این فیلم اخیراً در جشنواره بین المللی فیلم Virgin Media Dublin امسال بازی کرده است.

محتوای Endeavor در حال انجام فروش بین المللی است. این فیلم یک تولید شش مایل هیل / Blinder Films Films و یک محصول مشترک ایرلند شمالی / ایرلندی است. محتوای Endeavor این استودیو است که با همکاری Fís Eireann / Screen Ireland و Ireland Ireland و در همکاری با Automatik ، Egg Studios و Inevival Pictures همکاری می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *