دسته‌ها
دانلود فیلم

Cleanin ‘Up The Town ، با یادآوری Ghostbusters – این فیلم مستند هفته آینده پخش می شود

کارگردانی و تهیه کنندگی تیم برادر و خواهر شرکت آنتونی و کلر بوئنو، Cleanin ‘Up the Town ، با یادآوری Ghostbusters مستند گذشته نگر گذشته ای است که نمودار ساخت 1984 اصلی را نشان می دهد ارواح و به تمام تیم خلاق در پشت پدیده جهانی امروز ادای احترام می کند. این در 22 ژوئن در انگلستان در بلو-ری منتشر می شود.

با فیلم اصلی که از کودکی تأثیر ماندگار داشته است ، کارگردان آنتونی بوونو یک مستند جامع برای هم طرفداران و هم دوستداران فیلم مونتاژ کرده است. این مصاحبه با کارگردان است ایوان ریتمن، و بازیگران سرب دن آیکروید ، هارولد رامیس و ارنی هادسون. علاوه بر این ، این نشانگر دستاوردهای خارق العاده ای است که توسط بازیگران و خدمه در دوره جلوه های دیداری قبل از تغییر بازی ایجاد شده است پارک ژوراسیک.

این فیلم هرگز حاوی مطالب بایگانی شده ای است که هرگز از مجموعه های شخصی اعضای تیم خلاق برخوردار نیست ، این اثبات ماندگار در کار گروهی فیلم سازی و عروسک های مبتکرانه در مواجهه با محدودیت های نامطلوب و همه مشکلات فنی است.

فیلم پیشنهادی  بازیگران هانیبال دوباره آنلاین می شوند

https://www.youtube.com/watch؟v=S5QFRaf6Z1o

Cleanin ‘Up the Town؛ به خاطر سپردن Ghostbusters 12 سال در ساخت آن بوده است. برای حفظ کنترل خلاق ، Buenos مستند بودجه خود را تأمین کرد. با این حال ، هشت سال از زمان اجرای این پروژه ، خواهران و برادران یک کمپین Kickstarter را برای کمک به افزایش بودجه راه اندازی کردند. سرمایه گذار جمعیت موفق شد ، و به طور غیر منتظره ای اجازه داد تا جامعه Ghostbusters دارای انحراف بیشتری در حق رای دادن محبوب باشد. این فیلم پس از نمایش برتر اروپا در BFI IMAX ، لندن ، در سینماهای منتخب سراسر کشور اکران شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *