دسته‌ها
دانلود فیلم

Coming 2 America پیش پرده تبلیغاتی تیزری را دریافت می کند

اولین پیش نمایش تبلیغاتی تیزر برای آمدن 2 آمریکا اکنون آزاد شده است. این دنباله طولانی منتظر کمدی نمادین است آمدن به آمریکا در 5 مارس 2021 در Prime Video در بیش از 240 کشور و سرزمین در سراسر جهان راه اندازی می شود.

علاقه مندی های اصلی بازیگران از Coming to America بازگشت از جمله King Jaffe Joffer (جیمز ارل جونز) ، ملکه لیزا (شاری هدلی) ، Cleo McDowell (جان آموس) ، موریس (لویی اندرسون) و خدمه آرایشگاه خوش رنگ. پیوستن به این مجموعه پر ستاره است وسلی اسنایپس ، لسلی جونز ، تریسی مورگان ، جرمین فاولر ، بلا مورفی ، روتیمی ، کی کی لاین ، نامزامو مباتا و تیانا تیلور، Coming 2 America را به عنوان مورد انتظارترین فیلم کمدی سال قرار داده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=sY8gUtyeAKE

Coming 2 America توسط کارگردان است کریگ برویر، از پارامونت پیکچرز با همکاری New Republic Pictures و توسط Eddie Murphy Productions و Misher Films تهیه شده است. فیلمنامه را كنیا باریس ، باری دبلیو بلاستین و دیوید شفیلد نوشته اند و داستان آن را باری دبلیو بلاستین ، دیوید شفیلد و جاستین كانیو بر اساس شخصیت های ساخته شده توسط ادی مورفی نوشته اند. تهیه کنندگان کوین میشر و ادی مورفی ، تهیه کنندگان اجرایی برایان الیور ، بردلی فیشر ، والری آن ، کنیا باریس ، چاریس هیویت وبستر ، میشل ایمپراتو استابیل و اندی برمن هستند.

فیلم پیشنهادی  اولین تصاویر از Cobra Kai Season 3 را ببینید

آمدن به آمریکا در سال 1988 در سینماها افتتاح شد تا با فروش بیش از 288 میلیون دلار از مجموع فروش ناخالص باکس آفیس در سراسر جهان ، به گیشه ای تبدیل شود. این کمدی به بیش از 25 زبان در سراسر جهان ترجمه شده است ، که در کشورهای دیگر تحت عنوان Un Prince à New York in France ، Der Prinz aus Zamunda در آلمان ، Un Príncipe en Nueva York در سراسر آمریکای لاتین ، Il Principe Cerca Moglie در ایتالیا و بسیاری دیگر شناخته شده است. – برای تبدیل شدن به یک فیلم نمادین که همه ما امروز می شناسیم و دوستش داریم. فراتر از موفقیت مالی ، این فیلم یک نابغه فرهنگی بود که نه تنها بی انتها نبود بلکه یک کمدی آمریکایی با افتخار نیز جشن می گرفت و فیلم را به یک کلاسیک محبوب در میان نسل ها تبدیل کرد. شخصیت های به یادماندنی و داستان جذاب یک ماهی خارج از آب مخاطبان را در سراسر جهان متصل می کند ، به همین دلیل طرفداران آن را به تکرار تماشا در طول سال ها تبدیل کرده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *