دسته‌ها
دانلود فیلم

Coming 2 America پیش پرده تبلیغاتی تیزری را دریافت می کند

اولین پیش نمایش تبلیغاتی تیزر برای آمدن 2 آمریکا اکنون آزاد شده است. این دنباله طولانی منتظر کمدی نمادین است آمدن به آمریکا در 5 مارس 2021 در Prime Video در بیش از 240 کشور و سرزمین در سراسر جهان راه اندازی می شود.

علاقه مندی های اصلی بازیگران از Coming to America بازگشت از جمله King Jaffe Joffer (جیمز ارل جونز) ، ملکه لیزا (شاری هدلی) ، Cleo McDowell (جان آموس) ، موریس (لویی اندرسون) و خدمه آرایشگاه خوش رنگ. پیوستن به این مجموعه پر ستاره است وسلی اسنایپس ، لسلی جونز ، تریسی مورگان ، جرمین فاولر ، بلا مورفی ، روتیمی ، کی کی لاین ، نامزامو مباتا و تیانا تیلور، Coming 2 America را به عنوان مورد انتظارترین فیلم کمدی سال قرار داده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=sY8gUtyeAKE

Coming 2 America توسط کارگردان است کریگ برویر، از پارامونت پیکچرز با همکاری New Republic Pictures و توسط Eddie Murphy Productions و Misher Films تهیه شده است. فیلمنامه را كنیا باریس ، باری دبلیو بلاستین و دیوید شفیلد نوشته اند و داستان آن را باری دبلیو بلاستین ، دیوید شفیلد و جاستین كانیو بر اساس شخصیت های ساخته شده توسط ادی مورفی نوشته اند. تهیه کنندگان کوین میشر و ادی مورفی ، تهیه کنندگان اجرایی برایان الیور ، بردلی فیشر ، والری آن ، کنیا باریس ، چاریس هیویت وبستر ، میشل ایمپراتو استابیل و اندی برمن هستند.

فیلم پیشنهادی  Cool Art: The Wicker Man نوشته لوران دوریو

آمدن به آمریکا در سال 1988 در سینماها افتتاح شد تا با فروش بیش از 288 میلیون دلار از مجموع فروش ناخالص باکس آفیس در سراسر جهان ، به گیشه ای تبدیل شود. این کمدی به بیش از 25 زبان در سراسر جهان ترجمه شده است ، که در کشورهای دیگر تحت عنوان Un Prince à New York in France ، Der Prinz aus Zamunda در آلمان ، Un Príncipe en Nueva York در سراسر آمریکای لاتین ، Il Principe Cerca Moglie در ایتالیا و بسیاری دیگر شناخته شده است. – برای تبدیل شدن به یک فیلم نمادین که همه ما امروز می شناسیم و دوستش داریم. فراتر از موفقیت مالی ، این فیلم یک نابغه فرهنگی بود که نه تنها بی انتها نبود بلکه یک کمدی آمریکایی با افتخار نیز جشن می گرفت و فیلم را به یک کلاسیک محبوب در میان نسل ها تبدیل کرد. شخصیت های به یادماندنی و داستان جذاب یک ماهی خارج از آب مخاطبان را در سراسر جهان متصل می کند ، به همین دلیل طرفداران آن را به تکرار تماشا در طول سال ها تبدیل کرده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *