دسته‌ها
دانلود فیلم

Confetti – تریلر درام جدید Ann Hu را تماشا کنید

مادری تا کجا می تواند سرنوشت فرزند خود را معکوس کند؟ براساس نویسنده / کارگردان آن هو داستان ، این س questionالی است که لان (ZHU ZHU) با آن روبرو است ، و او با دختر 9 ساله خود Meimei (هارمونی HE) از شهر کوچک خود در چین به شهر نیویورک سفر می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=YRiL4_oWXlw

CONFETTI توسط فیلمساز برنده جایزه ANN HU ، نویسنده ، تولید و کارگردانی شده ، بر اساس تجربیات خودش ، به مبارزات غالباً ساکت و خاموش بسیاری از خانواده های مهاجر نگاه می کند. CONFETTI با اجرای تأثیرگذار Zhu Zhu ، یک چرخش فولادین و با اراده قوی توسط Amy Irving ، و یک بازی لذتبخش از هارمونی He جوان ، نشان می دهد که در میان طغیان چالش ها ، یک باران امید ، قلب و عزم راسخ می تواند منطقی باشد از جهانی گیج کننده و جایگاه ما در آن

فیلم پیشنهادی  Dune: Adventures In The Imperium RPG یک جلد و جزئیات پیش سفارش دریافت می کند

اولین نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان Ann Hu’s 35mm Shadow Magic یکی از برترین های گیشه در چین بود و هم جایزه اسکار چین و هم جایزه ریاست جمهوری در چین را برای بهترین فیلم از جمله جوایز بین المللی دریافت کرد. این فیلم اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس سال 2000 به نمایش درآمد و توسط سونی کلاسیک در سال 2001 اکران شد. پس از موفقیت Shadow Magic ، آن هو کارگردانی و تهیه کنندگی Beauty Remains است. پس از اجرای موفقیت آمیز جشنواره ، این فیلم در سال 2005 توسط Emerging Pictures به صورت تئاتری اکران شد و همچنین از بهترین بازیگران در چین بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *