دسته‌ها
دانلود فیلم

Cool Art: The Thing and Silent Running

معاون مطبوعات به تازگی جدیدترین خط چاپ خود را راه اندازی کرده اید: نسخه های مطبوعاتی معاون – مجموعه ای از چاپ های نسخه باز ، فشار زیادی را برای مجبور شدن برای انتظار برای انتشار نسخه محدود و دادن به هر کسی که می خواهد یک مقدار زیادی از وقت را برای انتخاب یک نسخه آماده کند ، فراهم می کند. هر چاپی که منتشر می شود برای مدت طولانی در دسترس خواهد بود و همیشه در مورد بازنشستگی آنها توجه زیادی خواهیم کرد.

اولین نسخه های آنها هستند در حال دویدن خاموش توسط مت فرگوسن و چیز توسط پاتریک کانان. هر پوستر فیلم به اندازه A2 خواهد بود. این 594x420mm یا 23.4 × 23.4 اینچ است ، و راحت تر کردن صندوق های قفسه یا فریم های سفارشی بسیار مقرون به صرفه تر است. همچنین هر پوستر فیلم فقط با قیمت 29.99 پوند قیمت گذاری می شود.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: یک روز بارانی در نیویورک - "خنده دار وقتی که لازم باشد و بسیار جذاب است"

آنها همچنین همزمان با چاپ پوسترهای فیلم ، برخی از چاپهای هنری کوچکتر را منتشر می کنند ، و برای این نسخه ، مت فرگوسن 3 کارت هنری 5×5 اینچ را طراحی کرده است که شامل Huey ، Dewey و Louie Silent Running است. این مجموعه فقط 14.99 پوند هزینه خواهد داشت و تا زمانی که Silent Running در حال چاپ باشد چاپ می شود.

سکوت در حال اجرا توسط Matt Ferguson و Thing توسط پاتریک کانان در حال حاضر در سراسر جهان از معاون مطبوعات در www.Vice-Press.com و Zavvi در www.Zavvi.com خریداری شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *