دسته‌ها
دانلود فیلم

Cool Short – Star Wars: Squadrons – Hunted

نور و جادوی صنعتی افسانه جان نول (پیش پرده های جنگ ستارگان ، Rogue One: A Star Wars Story و The Mandalorian) این فیلم کوتاه رایانه ای Star Wars: Squadrons را تولید کرده است.

“من واقعاً سینماگران بازی های قدیمی جنگ ستارگان را تحسین می کردم. من فکر می کنم آنها داستان های فوق العاده ای هستند “ نول به StarWars.com می گوید. “به من پیشنهاد شده که در یک کوتاه مستقل کار کنیم ، این نوعی مقاومت نیست. احساس کردم باید این کار را انجام دهیم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=f2VmOqjV_7Q

“شکار” داستان خلبان شاهنشاهی وارکو گری را در پی یک مأموریت ناموفق دیگر پس از نابودی دومین ستاره مرگ بیان می کند. این یکی از چند قطعه داستان پردازی خطی جنگ ستارگان است که از نظر امپراتوری بیان شده و باعث می شود مخاطب احساس عجیب و غریبی نسبت به وارکو داشته باشد ، زیرا خلبان برای نجات یک یار ، جان خود را به خطر می اندازد ، خود را از فرمانده خود می گذارد و دشمن خود را از طریق دره ها در سیاره ای که قبلاً دیده نشده است ، Var-Shaa ، در تلاش برای زنده ماندن هدایت می کند. در داستان تک نفره بازی ، در کنار او به عنوان بخشی از Titan Squadron پرواز خواهید کرد.

فیلم پیشنهادی  Indemnity - تریلر اکشن-هیجان انگیز جدید آفریقای جنوبی را تماشا کنید

دومین ستاره مرگ از بین رفته است ، اما خلبانان ستارگان جنگ در حالی که در STAR WARS ™: Squadrons آغاز می شود در هر دو طرف جنگ داخلی کهکشانی متحد می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *