دسته‌ها
دانلود فیلم

Counter Histories: Rock Hill – پیش پرده مستند جدید جنبش حقوق مدنی را مشاهده کنید

این مستند برنده چند جایزه داستان یکی از مهمترین و نه چندان شناخته شده لحظه های جنبش حقوق مدنی است. Friendship 9 در Rock Hill، SC تحصن می کند. آنها استراتژی “زندان بدون وثیقه” را که جنبش را تحریک می کند و پیش درآمد “آزادی سواری” است معرفی و آزمایش می کنند.

پس از جمع آوری مصاحبه ها و اسناد از 5 نفر از شرکت کنندگان اصلی در تحصن ، تیم کارگردان / تهیه کننده از Fr3deR1cK و الن بارنارد می دانستند که آنها در یک داستان عالی که باید برای مخاطبان گسترده تر تعریف شود ، تصادف کرده اند.

https://www.youtube.com/watch؟v=Ss9JGcO8Ass

این فیلم در تلویزیون به عنوان بخشی از سریال های توزیع شده ملی PBS و REEL SOUTH و از سری ABFF Magic Johnson’s Aspire Network پخش شد. نسخه های طولانی تر 30 و 60 دقیقه ای در بیش از 25 جشنواره فیلم بازی کرده اند ، جایزه های زیادی دریافت کرده اند و یک توزیع توزیع برای رسانه های دیجیتال دریافت کرده اند.

فیلم پیشنهادی  Cool Star Wars Short: Scorekeeper - یک فیلم طرفدار Bossk

Tomorrow Pictures این پروژه را با اعطای کمک مالی از دانشگاه Foodways Alliance دانشگاه می سی سی پی آغاز کرد و یک فیلم کوتاه 8 دقیقه ای را به عنوان بخشی از سری فیلم های Kate Medley’s Counter Histories 5 با بزرگداشت سالگرد قانون حقوق مدنی ارائه داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *