دسته‌ها
دانلود فیلم

Creepshow برای فصل سوم تمدید شد

لرزیدن امروز از انجمن مطبوعات تلویزیون (TCA) مطبوعات تور خبر تمدید مجموعه گلچین برتر را اعلام کرد نمایش خزش برای سومین فصل از شش قسمت ، قرار است اواخر امسال به نمایش در آید. این تمدید در آستانه آغاز فصل دوم سریال در Shudder و AMC + ، بسته پخش جریانی حق بیمه ، در تاریخ 1 آوریل است و قسمت های جدید آن هر هفته پخش می شود. همچنین این نمایش بعداً از شبکه AMC پخش خواهد شد. بازیگران جنین اتان (گریس و فرانکی ، اب زیر کاه پیت) و اندرو لیسانس، ملقب به King Bach (پادشاه لیسانس ، به همه پسرهایی که قبلاً دوستشان داشته ام) به عنوان ستاره های مهمان در فصل سه همراه می شوند و ستاره های مهمان بیشتری اعلام می شوند. بر اساس جورج A. رومرو فیلم نمادین 1982 ، نمایش خزش مجری است که توسط showrunner تولید می شود گرگ نیکوترو (مرده متحرک).

“در طول تولید دو فصل ما ، شودر از آنچه آنها می دیدند بسیار راضی بود به طوری که آنها از ما خواستند که در یک فصل سوم با نام تجاری جدید که برخی از بلندپروازانه ترین داستان های ما در حال حاضر است ، به تولید بپردازیم.” گفت نیکوترو. “من فوق العاده از تیم Shudder برای فرصتی که برای تکریم این ژانر با داستان های پر زرق و برق بیشتر از یک ، اما دو فصل جدید Creepshow در سال جاری سپاسگزارم.”

“دو سال پیش ، گرگ نیکوترو و تیمش با یک فصل جذاب و جذاب و همراه با دو ویژه فوق العاده بلند پروازانه ، محبوب محبوب Creepshow را احیا کردند ، و باعث افزایش محدودیت های یک مجموعه آنتولوژی وحشتناک شد” گفت کریگ انگلر ، مدیر کل Shudder. “ما هیجان زده هستیم که اعضای Shudder را دو فصل دیگر با اپیزودهای جدید بزرگتر ، بهتر ، تکان دهنده تر و خنده دار تر ارائه می دهیم و واقعاً مطابق با برچسب سریال هستند: ترسیده اند. “

در اولین فصل خود ، Creepshow رکوردهای مربوط به Shudder را از نظر تعداد بیننده ، ثبت نام مشترک جدید و کل دقیقه پخش شده برای پربیننده ترین برنامه در تاریخ Shudder و پس از آن اجرای موفقیت آمیز AMC به ثبت رساند. این نمایش با انتقاد از نظر منتقدان و همچنین طرفداران به عنوان یکی از بهترین بررسی های سری جدید ژانر 2019 ، با 97٪ امتیاز تازه در جمع آوری کننده بررسی Rotten Tomatoes (R). اولین فصل موفقیت آمیز با دو ویژه در سال 2020 همراه شد ، A Creepshow Animated Special با صدای کیفر ساترلند (24) و جوی کینگ (غرفه بوسه) و ویژه تعطیلات A Creepshow دسامبر با بازی آنا کمپ (پیچ عالی) و آدام پالی (پروژه مندی).

فیلم پیشنهادی  Amy Poehler’s Moxie یک تریلر می گیرد

Creepshow توسط کارتل با تولیدات Monster Agency Productions ، Taurus Entertainment و Striker Entertainment تولید می شود: استن اسپری ، جف هالند و اریک وودز تهیه کنندگان اجرایی و جف سیلورمن و آنتونی فانکهاوزر تهیه کنندگان مشترک کارتل هستند ؛ نیکوترو و برایان ویتن تهیه کنندگان اجرایی و جولیا هوبگود تهیه کننده مشترک اجرایی Monster Agency Productions است. رابرت دادلسون ، جیمز دودلسون و جوردن کیزوانی تهیه کنندگان اجرایی Taurus Entertainment هستند. راسل بایندر تهیه کننده اجرایی و مارک مستمن تهیه کننده مشترک اجرایی Striker Entertainment است. میچل گالین تهیه کننده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *