دسته‌ها
دانلود فیلم

Crowdfund This – Red، White & Broke: اعترافات یک کمیک ابرقهرمانی آمریکایی

دوست خوب من (و میزبان پادکست After The Ending) مایک بهار یک کتاب طنز جدید نوشته است – Red، White & Broke: اعترافات یک ابرقهرمان آمریکایی. هنر سریال توسط دنیس تیرونا، با پوشش های مختلف توسط درو ماس (Vampirella / Red Sonja ، The Crow ، Image’s Copperhead) و ایان چیس نیکولز (The Tick، Teenage Mutant Ninja Turtles، Batman / TMNT).

Red، White & Broke: اعترافات یک ابرقهرمان آمریکایی نگاهی طنزآمیز به طرف ابرقهرمانانی است که هرگز نمی بینید: جنبه مالی.

با رابرت رودز ، معروف به کاپیتان استرانگولد ، یکی از محبوب ترین ابرقهرمانان آمریکا آشنا شوید. او بسیار قدرتمند است ، می تواند پرواز کند و میلیون ها نفر او را دوست دارند. او همچنین FLAT BROKE است. شکسته ورشکسته ابرقهرمان بودن به طور شگفت انگیزی گران است و سخت است که شغل خود را حفظ کنید وقتی که ساعت ها ناپدید می شوید و جان مردم را نجات می دهید.

بنابراین کاپیتان استرانگولد به تلویزیون ملی می رود تا هویت مخفی خود را فاش کند و برای کمک به افرادی که تعداد بی شماری پس انداز کرده است کمک مالی می کند … کمک مالی! بله ، محبوب ترین ابرقهرمان جهان در حال راه اندازی یک کمپین سرمایه گذاری گسترده برای تأمین بودجه ابر قهرمان های خود است! به هر حال ، آن لباس ها فقط هزینه خودشان را نمی دهند!

اگر صدای آن را دوست دارید ، برای پشتیبانی از آن به Kickstarter بروید.

فیلم پیشنهادی  Violation - تریلر فیلم ترسناک-ترسناک جدید را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *