دسته‌ها
دانلود فیلم

Crunchyroll و Adult Swim در حال کار بر روی یک سری انیمیشن جدید Shenmue هستند

در نمایشگاه Crunchyroll مجازی، اولین نسخه دیجیتالی کنگره انیمه پرچمدار سالانه Crunchyroll ، کرانچیرول اعلام کرد که دوباره با آن شریک خواهد شد شنای بزرگسالان در تولید شنمو، یک سری انیمیشن اصلی بر اساس حق رای دادن به محبوب بازی SEGA. این آخرین تولیدات Crunchyroll و Adult Swim در سراسر جهان در خارج از ژاپن و سرزمین اصلی چین از طریق Crunchyroll پخش می شود و در Adon Swim’s Toonami در ایالات متحده داخلی پخش می شود.

“اولین بازی ویدیویی Shenmue بیش از بیست سال پیش منتشر شد و ما بسیار خوشحالیم که می خواهیم دوباره با Adult Swim کار کنیم تا این حق رای دادن را از طریق انیمه زنده کنیم.” گفت سارا ویکتور، رئیس توسعه ، Crunchyroll. “ما مشتاقانه مشتاق هستیم که با تولید در حال تولید ، این مجموعه ماجراجویی پر از اکشن را به هواداران خود نشان دهیم.”

“دنیای Shenmue جذاب و منحصر به فرد است ، و ما بسیار خوشحال هستیم که با یو سوزوکی شریک هستیم تا حماسه آفرینی او را به انیمیشن بکشاند و یک حماسه هنرهای رزمی لگدی بسازیم!” گفت جیسون دمارکو، svp / مدیر خلاقانه در هوا برای شنای بزرگسالان.

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید The Mandalorian Season 2 را ببینید

Shenmue ، یک تولید شنای بزرگ و بزرگسال ، توسط کارگردانان کارگردانی می شود ساکورای چیکارا (فصل دو فیلم One Punch Man، Naruto) با تولید انیمیشن توسط Telecom Animation Film و مدیریت تولید توسط Sola Entertainment تهیه شده است. یو سوزوکی ، خالق بازی های ویدیویی نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در آن حضور دارد. محصولات اضافی Crunchyroll و Adult Swim شامل Fena: Pirate Princess و BLADE RUNNER – BLACK LOTUS که اخیراً اعلام شده است.

طرفداران مشتاق تماشای مجدد این اطلاعیه می توانند اکنون در https://expo.crunchyroll.com/ برای یک نشان مجازی Crunchyroll Expo رایگان ثبت نام کرده و پنل صنعت Crunchyroll را در بخش V-CRX On-Demand پخش کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *