دسته‌ها
دانلود فیلم

Crysis Remastered راه ما را پیش می برد

Crysis همیشه جانور یک بازی بوده است و با وجود 13 سال سن هنوز هم به عنوان معیار رایانه ها و کارت های گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

با این حال ، زمان پیشرفت می کند و با همه پیشرفت های رایانه های شخصی و کنسول ها ، کریتک بازی را به روز کرده است Crysis Remastered. رایانه های شخصی در همه جا یک قطعه اشک را تکثیر می کنند و تعجب می کنند که حالا چه خیره کننده ای به آنها می بخشد!

Crysis Remastered برنامه اصلی تک نفره بازی اصلی را در کنار بافت های با کیفیت بالا ، یک بسته HD HD ، دارایی های هنری بهبود یافته ، ضد التیام موقتی ، SSDO ، SVOGI ، زمینه های عمق پیشرفته ، تنظیمات جدید نور ، تاری حرکات ، ارائه می دهد نقشه برداری انسداد اختلاف منظر ، و اثرات ذرات (در صورت وجود). سایر موارد اضافی مانند مه مهیج و محورهای نور ، ردیابی پرتوهای مبتنی بر نرم افزار و بازتاب فضای صفحه باعث ارتقاء بصری اصلی این تجربه کلاسیک FPS می شوند.

فیلم پیشنهادی  Hollywood Bulldogs - تریلر مستند جدید درباره مجری های شیرین کاری انگلیس در دهه های 1970 و 80 را مشاهده کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=bZr8BoRImJs

می توانید به سایت رسمی که بیان می کند بازی به زودی به رایانه های شخصی ، PS4 ، XBOX One و Nintendo Switch مراجعه کنید ، مراجعه کنید. Crysis on Switch! چه کسی آن را سخت می کرد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *