دسته‌ها
دانلود فیلم

CURS> R – فیلم ترسناک با الهام از دهه 80 با بازی آسا باترفیلد ، ایولا ایوانز و ادی مارسان تولید خود را به پایان رساند

تهیه کننده و سرمایه گذار آنتون (گرینلند ، “مواد تاریک او” ، خانه شب) اعلام کرده است که آخرین ساخته خود ، فیلم بلند است CURS> R، اخیراً عکاسی اصلی را در انگلستان به پایان رسانده است. پیچ و تاب تاریکی در مورد وسواس بازی های دهه 80 ، ستاره های ترسناک و مهیج آسا باترفیلد (“آموزش جنسی” ، حرص ، هوگو) ، ایولا ایوانز (“100” ، “ردیف کارناوال”) و ادی مارسان (شرلوک هلمز ، آقا ، خوش شانس برو خوش شانس). در این فیلم ماسترو ترسناک نیز حضور دارد رابرت انگلوند (فردی کروگر نمادین در یک کابوس در خیابان نارون). گرد بازیگران است آنجلا گریفین (“The Hollow” ، “White Lines” ، “Harlots”) ، کیت فلیت وود (بیروت ، تحویل دهندگان ، جنگ ستارگان: قسمت هفتم) ، رایان گیج (هابیت ، “تفنگداران” ، “تلاش”) و جو بولاند (“دادگاه کریستین کیلر”).

Anton با نظارت بر فروش جهانی و معرفی این پروژه به خریداران در آینده بازار مجازی کن در اواخر این ماه ، با همکاری Endeavor Content که نماینده مشترک ایالات متحده است.

تولید شده توسط Anton’s سباستین ریبا و جان زویس در کنار فیلم استیگما متیو جیمز ویلکینسون (دیروز ، Days of the Bagnold Summer ، Amulet) ، CURS> R به کارگردانی شده است توبی میکینز (نفس بکشید ، طبقه 9.5) و نوشته شده توسط سایمون آلن (“The Watch” ، “Das Boot” ، “The Musketeers”). سایمون آلن ، لیزا گلوکفت و نیک آنجل (دیروز ، روزهای تابستان باگنولد) تهیه کنندگان اجرایی هستند. هالی هابشر نیز از طرف آنتون بر این پروژه نظارت دارد. این فیلم که در لوکیشن لندن فیلمبرداری شده است ، در طرح راه اندازی مجدد فیلم و تلویزیون در دولت انگلستان شرکت کرد.

فیلم پیشنهادی  Kindred - تامارا لارنس و فیونا شاو را در تریلر جدید این تریلر روانشناختی تماشا کنید

Anton’s John Zois اظهار داشت: “توبی یک بیننده در فضای ترسناک است و دارای نبوغ ذاتی هم برای داستان سرایی اصلی و هم کام های وحشتناک و وهم انگیزی است که روی صفحه خلق می کند. سایمون ، توبی و مت تلاش کرده اند تا چیزی منحصر به فرد برای طرفداران وحشت ایجاد کنند. “

Stigma Films ’Matthew جیمز ویلکینسون اضافه: “فوق العاده هیجان زده است که در حال کار بر روی یک مفهوم اصلی و ترسناک مانند CURS> R است – گرفتن وحشت مدرن و پیچاندن آن برای قرار دادن قهرمان ما در برابر نوستالژی دهه 80! سایمون ، توبی و من از همکاری با آنتون برای ارائه این ایده به صفحه نمایش لذت برده ایم. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *