دسته‌ها
دانلود فیلم

Devs – نگاهی دقیق تر به برنامه تلویزیونی الکس گارلند

این یک بخش عقیده درباره است دیوها سریال های تلویزیونی و شامل اسپویلرهایی برای نمایش از ابتدا و همچنین اسپویلرهای فیلمهای دیگر (با هشدارهای موجود در متن).

این یک نقد است ، نه یک بررسی. اگر به دنبال نقد و بررسی هستید دیوهاتوصیه من این است که حتماً آن را تماشا کنید. پس از آن ، به اینجا برگردید و با من استدلال کنید. این یک مراقبه هوشمند ، لذت بخش و جالب در مورد غم و اندوه ، قدرت ، عشق ، فناوری و فیزیک کوانتومی است. این معمولی از جسورانه شگفت انگیز دوران اوج تلویزیون است. آن را نوشته و کارگردانی کرده است الکس گارلند، مردی که کتابی را نوشت که همه ژنرال های X در دهه نود می خوانند (ساحل) او سپس به نوشتن ادامه داد 28 روز بعد و چند فیلم عالی به ما ارائه دهید: درود (سرگرمی فوق العاده) ، نابودی (ضروری است) و ماشین سابق (خیلی خوب). او همچنین نوشت D دنی بویل آفتابو در حالی که من به آن اهمیت نمی دهم ، بسیاری از مردم آن را دوست دارند. خدا می داند که من زودتر یک فیلم تفرقه آور مانند فیلم نسبت به نوعی همگن ساخته شده ام که بیشتر بازده هالیوود را تشکیل می دهد ، خواهم داشت. بنابراین، دیوها بسیار توصیه می شود. پیچیدگی داستان داستانی به این معنی است که هر کس تعبیر خود را خواهد داشت ، همه اینها تا حدی معتبر هستند. ستایش بسیار است که بگوییم این سریال دارای بحث و گفتگو است ، و من می خواهم نظر خود را در آنجا مطرح کنم.

فیلم پیشنهادی  Life In A Day 2020 یک پیش پرده دریافت می کند. به کارگردانی کوین مک دونالد ، Exec تهیه کنندگی ریدلی اسکات

این عقیده این است که این سریال خوب بود ، اما از نظر عالی خیلی خوب از دست نرفت. نسخه کوتاه این است که او به پایان نرسید. نسخه طولانی (با اسپویلرهایی برای فیلم دیگری که طرح این فیلم را می بخشد دیوها) از آن رنج می برد گزارش اقلیت مسئله.

گزارش اقلیت بود عالی فیلم ، نزدیک به بودن کامل. اما … در پایان توپ را به زمین انداخت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *