دسته‌ها
دانلود فیلم

Disney + Star برنامه های تلویزیونی مناسب بزرگسالان مانند The X-Files ، Atlanta ، Big Sky و موارد دیگر را برای ما به ارمغان می آورد

ستاره بخش جدیدی از دیزنی پلاس در 23 فوریه 2021 مشترکین دیزنی + در اروپا ، کانادا ، استرالیا ، نیوزیلند و سنگاپور راهی ما می شوند. این برنامه تعداد زیادی نمایش تلویزیونی و فیلم مناسب برای بزرگسالان را برای مشترکین سرویس ارائه می دهد. اساساً این میزان محتوای سرویس پخش جریانی دوبرابر است.

در آمریکای لاتین ، Star ، که در ژوئن 2021 راه اندازی می شود ، به دلیل داشتن ورزش های زنده به عنوان یک برنامه مستقل اضافه خواهد شد.

مارک Star میزبان هزاران ساعت تلویزیون و فیلم از استودیوهای خلاق دیزنی ، از جمله استودیوهای تلویزیونی دیزنی ، FX ، استودیوی قرن بیستم ، تلویزیون بیستم و موارد دیگر است که با افزودن برنامه های محلی از مناطقی که در دسترس است ، تقویت می شود.

Star در 23 فوریه 2021 به عنوان بخشی کاملاً یکپارچه از دیزنی + ، با کاشی مارک دار خود و مجموعه جدیدی از مجموعه های سرگرمی عمومی مشهور ، فیلم ها ، مستندها و موارد دیگر در اروپا و چندین بازار بین المللی دیگر راه اندازی می شود که کاتالوگ محتوای موجود را دو برابر می کند به مشترکین دیزنی + Disney + در سطح جهانی به روز می شود تا کنترل والدین را افزایش دهد و تجربه دوستانه خانواده را که والدین انتظار دارند ، از جمله توانایی تنظیم محدودیت دسترسی به محتوا برای پروفایل های خاص بر اساس رتبه بندی محتوا و امکان افزودن پین برای قفل کردن پروفایل ها با دسترسی به افراد بالغ ، فراهم می کند. محتوا.

فیلم پیشنهادی  8 صحنه برتر کازینو در همه زمان ها

خط تولید شامل نمایش هایی مانند این است 24 ، زنان خانه دار گمشده ، ناامید ، آتلانتا ، چگونه مادر شما را ملاقات کردم ، X-Files ، فرار از زندان و سیاه و سفید. ستاره های اصلی همچنین شامل می شود و در ابتدا سریال های مهیج جنایی را به ارمغان می آورد آسمان بزرگ و درام دبیرستان عشق ، ویکتور به انگلستان فیلم ها و نمایش های بیشتری اضافه خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *