دسته‌ها
دانلود فیلم

Disney’s DuckTales با یک فینال 90 دقیقه ای به پایان می رسد

دیزنی تحسین منتقدان DuckTales برخی از رمز و رازها را بازنویسی می کند و تاریخ را با یک سریال حماسی 90 دقیقه ای ویژه MONDAY ، 15 مارس ، (7:00 بعد از ظهر EDT / PDT) ، در دیزنی XD و بدون دروازه در DisneyNOW بازنویسی می کند. مجری تولید شده توسط مت یانگبرگ و مجری مشترک تولید شده توسط فرانسیسکو آنگونس، تیم “DuckTales” نامزد جایزه امی پس از 75 قسمت و بیش از 15 شورت تولیدات خود را به پایان رساند. این سریال همچنان در کانال های دیزنی و دیزنی + در سراسر جهان در دسترس است. در ایالات متحده ، این مجموعه راننده رتبه بندی شماره 1 Disney XD است و از زمان راه اندازی در سال 2017 تاکنون به بیش از 234 میلیون بازدید در شبکه های اجتماعی و YouTube رسیده است.

در فینال با عنوان “آخرین ماجراجویی!” ، آینده ماجراجویی در تعادل قرار دارد زیرا خانواده داک در یک تقارن نهایی با سازمان Fiendish for World Larceny (اسرائیل) ، رازهای زمین شکن را کشف می کنند. صدای مهمان بازگشتی شامل لین-مانوئل میراندا ، جیانکارلو اسپوزیتو ، جولی بوون ، جیمه کامیل ، جامعلا جمیل ، کاترین تیت ، استفانی بیتریز ، پل اف تامپکینز ، جیم راش ، مارگو مارتیندیل ، جیسون مانتوزوکاس ، جان هاجمن ، رتا ، کیمیکو گلن ، لیب بارر ، ژالیل وایت و امی سداریس. نوئل ولز و ریکی لیندوم به عنوان خواهر ، به ترتیب ، ژوئن و مه ستاره مهمان.

فیلم پیشنهادی  کارن گیلان ، لنا هدی ، آنجلا باست ، میشل یوه و کارلا گوگینو را در اولین تصاویر از Gunpowder Milkshake ببینید

اوج گرفتن در یک خواندن به یاد ماندنی و چشمگیر از آهنگ اصلی عنوان اصلی “DuckTales” ، بازیگران برای آخرین بار از طریق زوم در فصل تعطیلات اخیر دیدار کردند – دیوید تنانت (“اسکروج مک داک”) ، دنی پودی (“Huey”) ، بن شوارتز (“دیویی”) ، بابی مونی هان (“لویی”) ، کیت میکوچی (“Webby Vanderquack”) ، بک بنت (“Launchpad McQuack”) ، توکس اولاگوندوی (“خانم بیکلی”) و پاژه بروستر (“اردک دلا”).

https://www.youtube.com/watch؟v=gy02x3ef5tw

یانگبرگ و انگونس در یک بیانیه مشترک گفتند ، “این افتخار مطلق ماجراجویی همراه با خانواده اردک برای سه فصل داستانهای بد و بدشانسی بوده است. از زمانی که کارل بارکس اردک احمقانه احمقانه ای را از یک کارتون حیوانات بامزه گرفته و او را به دنبال طلای دزدان دریایی فرستاده است ، این شخصیت ها بخشی از میراث دائماً در حال تکامل و اختراع بوده اند. ما تصمیم گرفتیم همه چیزهایی را که از بچگی در مورد “DuckTales” دوست داشتیم تکریم کنیم و قسمت های جدیدی از این میراث را برای خانواده های سراسر جهان معرفی کنیم. در طول راه ، خدمه ستاره ای ، بازیگران باورنکردنی و طرفداران بی وقفه حامی ما ، خودمان کمی به یک خانواده تبدیل شده اند. و حل یک اسرار و بازنویسی تاریخ در کنار آنها بسیار خوشحال کننده بوده است. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *