دسته‌ها
دانلود فیلم

Doctor Who: Time Lord Victory پزشکان هشتم ، نهم و دهم را معرفی می کند

زمان پروردگار پیروز چند پلتفرمی کاملاً جدید است دکتر هو داستان در سراسر صوتی ، رمان ، کمیک ، وینیل ، دیجیتال ، تئاتر همهجانبه ، اتاق فرار و بازی ها!

داستان جدید در آغاز زمان جهان در تاریکی باران تنظیم می شود ، حتی وقتی که قاتلان جوان هم بودند. این پزشک های هشتم ، نهم و دهم است که از طریق یک فضا و زمان در حالی که از جهان از یک مسابقه وحشتناک دفاع می کنند ، سفر می کنند.

جیمز گاسسازنده گفت: “دکتر استودیوی بی بی سی” که مجوزها برای جمع آوری یک حماسه شگفت انگیز جمع شده اند – پر از هیولا ، سرگرمی و قلب. همه رشته های داستان در یک وصله قدرتمند متحد می شوند که از یک انتهای جهان تا انتهای دیگر می گذرد. چیزهای بیشتری برای فاش شدن وجود دارد ، اما شور و شوق و ایده هایی که مجوزها به وجود آمده اند نفس می کشد. این بسیار سرگرم کننده خواهد بود. “

و همچنین سه پزشک ، همراه گل رز تایلر و هیولاها از جمله دالکس و اوود حضور خواهند داشت ، به علاوه موارد بیشتری در ماه های آینده با اعلام محصولات اعلام می شود.

فیلم پیشنهادی  Life After Atreyu - مستند جدیدی درباره داستان NeverEnding و نوح هاتاوی در حال تولید است

همکاران درگیر در این پروژه عبارتند از: Penguin Random House ، کتابهای بی بی سی ، مجله Doctor Who ، Titan Comics ، Escape Hunt ، Big Finish و Immiveive Everywhere.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *