دسته‌ها
دانلود فیلم

Doctor Who: Time Lord Victory پزشکان هشتم ، نهم و دهم را معرفی می کند

زمان پروردگار پیروز چند پلتفرمی کاملاً جدید است دکتر هو داستان در سراسر صوتی ، رمان ، کمیک ، وینیل ، دیجیتال ، تئاتر همهجانبه ، اتاق فرار و بازی ها!

داستان جدید در آغاز زمان جهان در تاریکی باران تنظیم می شود ، حتی وقتی که قاتلان جوان هم بودند. این پزشک های هشتم ، نهم و دهم است که از طریق یک فضا و زمان در حالی که از جهان از یک مسابقه وحشتناک دفاع می کنند ، سفر می کنند.

جیمز گاسسازنده گفت: “دکتر استودیوی بی بی سی” که مجوزها برای جمع آوری یک حماسه شگفت انگیز جمع شده اند – پر از هیولا ، سرگرمی و قلب. همه رشته های داستان در یک وصله قدرتمند متحد می شوند که از یک انتهای جهان تا انتهای دیگر می گذرد. چیزهای بیشتری برای فاش شدن وجود دارد ، اما شور و شوق و ایده هایی که مجوزها به وجود آمده اند نفس می کشد. این بسیار سرگرم کننده خواهد بود. “

و همچنین سه پزشک ، همراه گل رز تایلر و هیولاها از جمله دالکس و اوود حضور خواهند داشت ، به علاوه موارد بیشتری در ماه های آینده با اعلام محصولات اعلام می شود.

فیلم پیشنهادی  Arrow Video FrightFest صف آرایی را برای رویداد Cineworld در اکتبر 2020 اعلام کرد

همکاران درگیر در این پروژه عبارتند از: Penguin Random House ، کتابهای بی بی سی ، مجله Doctor Who ، Titan Comics ، Escape Hunt ، Big Finish و Immiveive Everywhere.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *