دسته‌ها
دانلود فیلم

Doctor Who’s Revolution of Daleks پیش پرده تبلیغاتی جدیدی را دریافت می کند

The Thirteenth Doctor and “the fam” در سال 2021 با یک قسمت جذاب و جذاب تحت عنوان انقلاب دالک ها قرار است در سال نو از BBC One پخش شود.

در این قسمت ویژه جشن تعداد زیادی از هنرمندان مهمان مهیج از جمله قبلاً اعلام شده حضور خواهند داشت جان بارومن MBE که در کنار وی نقش کاپیتان جک هارکنس را تکرار خواهد کرد کریس نوت که به عنوان جک رابرتسون رسوا خواهد شد. کریس نوت قبلاً در سریال 11 قسمت Arachnids در انگلستان ظاهر شده بود و به راحتی می توان گفت که دکتر و همه کسانی که درگیر آن بودند تحت تأثیر اقدامات مشکوک وی قرار نگرفتند. با این حال ، بینندگان باید منتظر بمانند و ببینند چه چیزی این بار او را بازگرداند …

ستاره صحنه و صفحه خانم هریت والتر همچنین برای اولین بار در کنار دکتر تلویزیونی برای اولین بار در جشنواره Doctor Who حضور خواهد داشت ناتان استوارت-جارت که اخیراً در دادگاه کریستین کیلر.

https://www.youtube.com/watch؟v=OEVWuYVUsBs

فیلم پیشنهادی  Dylan O’Brien در تریلر Flashback در گذشته شکار شده است

کریس چیبنال، تهیه کننده اجرایی ، گفت “ما دکتر امسال را که با یک انفجار استعداد خارق العاده بازیگری جشن ویژه گرفته است. سلطنت بازیگری انگلیس ، یک ستاره مشهور جهانی در آمریکا ، یک گنجینه بین المللی صحنه و نمایش و یکی از داغ ترین بازیگران جوان انگلیس را – فقط در گروه بازیگران مهمان – از کجا می توانید دریافت کنید! آنها را با جودی ویتاکر ، بردلی والش ، ماندیپ گیل و توسین کول (و دالکس! آیا من از دالکس گفتم!) کنار هم بگذارید – و یک بازیگر برای نابودی خواهید گرفت. و همه چیز منفجر خواهد شد. وعده.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *