دسته‌ها
دانلود فیلم

Dune: Adventures In The Imperium RPG یک جلد و جزئیات پیش سفارش دریافت می کند

با آغاز پیش فروش هفته دوم دسامبر 2020 ، Dune: Adventures in the Imperium بازی نقش آفرینی شما را به چالش می کشد تا کنترل Arrakis و قدرت ادویه Melange را بدست بگیرید.

این بازی یک بازی رسمی نقش آفرینی رومیزی است که از آن الهام گرفته شده است تپه نقاشی جهان از رمان های محبوب توسط فرانک هربرت ، برایان هربرت و کوین جی اندرسون و اقتباس های سینمایی و تلویزیونی آینده از Legendary Entertainment.

سیستم 2d20 برنده جایزه Modiphius قوانین اصلی را فراهم می کند. این سیستم قبلاً برای استفاده شده بود Star Trek Adventures، John Carter of Mars، Conan و اخیراً اعلام شده بی آبرو بازی نقش آفرینی.

کسانی که وارد سیستم می شوند تپه پیش خرید بازی رومیزی tabletop قادر به ادعای پیش نمایش PDF کتاب اصلی قبل از شروع بهار خواهد بود و پیش سفارش از طریق خرده فروشان محلی و همچنین فروشگاه اینترنتی Modiphius در دسترس خواهد بود.

فیلم پیشنهادی  طبق یک نظرسنجی جدید ، اشتیاق مخاطبان برای بازگشت به سینماهای انگلیس در بالاترین حد خود قرار دارد

Bastien Lecouffe-Deharme (Kult، Magic: the Gathering) این تصویر هنری خیره کننده را به تصویر کشیده است و طرفداران همچنین این فرصت را خواهند داشت که با سه جلد ویژه مجموعه کالکتور ، وفاداری خود را به House Atreides ، House Harkonnen یا Imperial House Corrino نشان دهند. برای تکمیل این موارد ، می توانید انتظار داشته باشید صفحه نمایش ، ژورنال و لوازم جانبی مجموعه بازی هایی با نسخه های بیشتر برای سال 2021 منتشر شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *