دسته‌ها
دانلود فیلم

EPIX و Blumhouse از Films Slate اصلی رونمایی می کنند

شبکه برتر EPIX و بلوم هاوس امروز مشارکت جدیدی را اعلام کرد که در آن جیسون بلوم کمپانی تلویزیونی هشت فیلم سینمایی ترسناک و مهیج – برجسته ، مستقل و منحصر به فرد را برای شبکه تولید و تولید خواهد کرد. بلوم به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهد کرد.

اولین فیلم ، خانه ای در بایو، از نویسنده / کارگردان Alex McAulay (Don’t Say A Soul) ، در اواخر بهار تولید خود را آغاز می کند ، با نگاه به اکران در EPIX در دسامبر 2021. بازیگران در حال انجام است. این فیلم یک زوج مشکل دار و دختر دخترشان را دنبال می کند که برای تعطیلات به خانه ای منزوی در بایو لوئیزیانا می روند تا دوباره به عنوان یک خانواده ارتباط برقرار کنند. اما وقتی بازدیدکنندگان غیر منتظره از راه می رسند ، با روشن شدن اسرار وحشتناک ، نمای وحدت خانوادگی آنها شروع به آشکار شدن می کند.

فیلم پیشنهادی  قطار به اتوبوس ارائه می شود: شبه جزیره یک پوستر جدید به دست می آورد

بقیه تخته سنگ ها در سال 2022 معرفی می شوند.

با توجه به موفقیت این شرکت تلویزیونی با خوش آمدگویی به مجموعه فیلم های Blumhouse برای آمازون و سری The Dark Anthology برای Hulu ، این معامله از نوع اول خود برای EPIX است که فیلم هایی را به ورقه های اصلی خود اضافه می کند. محتوا (اخیراً ، به طور انحصاری در هیجان ترسناک مورد تحسین منتقدان St Maud شروع به کار کرد).

“سابقه Blumhouse در تولید فیلم های با کیفیت و مورد علاقه مخاطبان ، آنها را به یک موتور محرک در نوزایی ژانر ترسناک تبدیل کرده و از شرکای درجه یک EPIX بوده اند” مایکل رایت ، رئیس ، EPIX گفت. “ما نمی توانیم صبر کنیم تا در این ظرفیت جدید با جیسون بلوم و تیم با استعدادش کار کنیم و EPIX را به خانه اختصاصی محتوای بیشتر Blumhouse تبدیل کنیم.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *