دسته‌ها
دانلود فیلم

Fangoria استودیوی Fangoria را راه اندازی کرده است

شرکت سرگرمی و انتشارات FANGORIA راه اندازی شده است استودیوهای Fangoria برای تولید و تولید فیلم ، تلویزیون و پادکست ها با استفاده از مارک های نمادین FANGORIA ، STARLOG و GOREZONE با نگاهی به توسعه طرح های علمی-تخیلی و ترسناک با جذابیت جهانی. Circle of Confusion نمایندگی آنها در همه زمینه ها خواهد بود.

بسیاری از داستان های بزرگ ژانر وجود دارد که هنوز از فرهنگ غنی از فرهنگ عامیانه و هیولاهای خاص خود نقل نشده است. وقتی نوبت به وحشت می رسد ، همه به یک زبان فریاد می زنند.

“ما فوق العاده هیجان زده هستیم که فصل جدیدی از مارک های 40+ ساله خود را برای راه اندازی FANGORIA Studios با شرکای خود در Circle of Confusion بسیار هیجان زده می کنیم. به عنوان خود فیلمساز ، تعهد ما گسترش ژانر در سراسر جهان است. ما می خواهیم داستان های اصلی را با مخاطبان داخلی و بین المللی به اشتراک بگذاریم. “ گفت: صاحبان تارا آنسلی و ابی گوئل.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم و سریال های ایرانی

برای دهه ها FANGORIA بستری را برای برجسته کردن افراد مقابل و پشت دوربین فراهم کرده است و اکنون FANGORIA Studios هیجان زده است که پروژه های خود را با شریک زندگی خود Circle of Confusion ، که دارای سابقه باور نکردنی کشف استعدادهای جدید با پروژه هایی مانند The حق رای دادن Walking Dead ، John Wick و The Matrix.

ما جوامع ژانر را گسترده و متنوع جشن می گیریم. FANGORIA Studios به دنبال خلق نمادهای ژانر جدیدی در جلو و پشت دوربین است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *