دسته‌ها
دانلود فیلم

Fatman – مل گیبسون سانتا کلاوس در اولین تصویر از یک کمدی تاریک جدید است

Saban Films اعلام کرده است که آنها حقوق ایالات متحده را در مورد مردچاق با بازی برنده جایزه اسکار مل گیبسون (امتیاز شجاع ، اسلحه کشنده) ، جایزه امی نامزد شده است والتون گوگینز (“توجیه شده” ، مورچه ای و زنبورک) و جایزه اسکار® نامزد شدند ماریان ژان باتیست (اسرار و دروغها ، “بدون ردیابی”). کمدی تاریک ، فیلم اکشن توسط نویسنده و کارگردانی شده است اشوم و یان نممز (جنایت شهر کوچک ، خیابان وفل ، گمشده به هدف).

Saban Films ‘ بیل بروملی گفت ، “این دومین همکاری ما با برادران نلمز است و ما نمی توانیم هیجان بیشتری داشته باشیم که یک فیلم بی نظیر و هیجان انگیز دیگر از آنها را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاوریم. اشوم و ایان یک دوتایی با استعداد هستند و ما از مرحله فیلمنامه گیر افتادیم. این یکی سواری سرگرم کننده است. ”

Jonathan Saba و Bill Bromiley به نمایندگی از سازندگان فیلم با Sabine Films با نادین دو باروس از Fortitude International مذاکره کردند. Fortitude International از حقوق بین المللی این فیلم استفاده می کند. برومیلی و صبا علاوه بر براندون جیمز ، آلاستر بورلینگام ، ریان آر. جانسون از خانه فیلم ، بادی پاتریک ویند هیل پیکچرز ، گری راسکین ، بن روزنبلات ، کایل استرود و رسانه های هوشمندانه علاوه بر براندون جیمز ، آلستیر بورلینگام ، تهیه کننده اجرایی هستند. پیتر توش و سامانتا آلوینتون.

فیلم پیشنهادی  خلاصه داستان جدید سریال The Lord Of The Rings در آمازون

Fatman توسط Saban Films اکران می شود و قرار است در تاریخ بعدی اعلام شود.

این فیلم توسط نادین دو باروس از Fortitude International و Todd Courtney از Mammoth Entertainment ، با میشل لانگ RBL Studios ، Robert Menzies از Zed Filmworks و Lisa Wolofsky از Skywolf Media تولید می شود. این فیلم دومین همکاری Saban Films با برادران Nelms به دنبال موفقیت مدرن نوآر در Small Town Crime است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *