دسته‌ها
دانلود فیلم

Focus Features از Downton Abbey 2 خبر می دهد

رئیس Focus Features ، پیتر کوجاوسکی امروز اعلام کرد که Focus تولیدات خود را با Garnith Neame’s Carnival Films در دونتون ابی 2. بازیگران اصلی اصلی بار دیگر برای فیلم دوم که هفته گذشته تولید آن آغاز شده و قرار است کریسمس 2021 را در 22 دسامبر 2021 اکران کنند ، برمی گردند. علاوه بر بازیگران اصلی ، هیو دنسی ، لورا هادوک ، ناتالی بی و دومینیک وست به بازیگران خواهد پیوست. داونتون خالق اسکار® برنده جولیان فلوس یک بار دیگر فیلمنامه فیلم را با برنده جایزه امی و BAFTA می نویسد گرت نعم و برنده جایزه امی لیز ترابریج بازگشت به تولید با Fellowes. بفتا و امی به عنوان مدیر معرفی شدند سیمون کورتیس (هفته من با مرلین) برای کارگردانی دنباله ، به تیم فیلم سازی ملحق خواهد شد.

فیلم اولیه پس از یک سفر سلطنتی به خانواده کراولی و کارمندان داونتون از پادشاه و ملکه انگلیس انجام شد و با نصب یک توپ برای خانواده سلطنتی پایان یافت.

فیلم پیشنهادی  چند عکس جدید از شاهین و سرباز زمستان را ببینید

گرت نعیم ، تهیه کننده فیلم و رئیس اجرایی فیلم کارناوال فیلم گفت: “بعد از یک سال بسیار پرتحرک که بسیاری از ما از خانواده و دوستان جدا شده ایم ، بسیار راحت است که فکر کنیم زمان های بهتری در پیش است و کریسمس سال آینده ما خواهیم بود. با شخصیتهای محبوب Downton Abbey دوباره متحد شد. “

رئیس فوکوس پیتر کوجاوسکی گفت ، “هیچ مکانی مانند خانه برای تعطیلات وجود ندارد و ما نمی توانیم هدیه ای بهتر از این که بتوانیم در سال 2021 با جولیان ، گرت و کل خانواده داونتون متحد شویم تا کراولی را برای طرفداران خود به خانه برگردانیم. ”

ابی داونتون 2 یک محصول کارناوال فیلم است ، با توزیع ویژگی های Focus و Universal Pictures International. فیلم های کارناوال بخشی از استودیوی بین المللی NBCUniversal است که بخشی از Universal Studio Group است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *