دسته‌ها
دانلود فیلم

Focus Features خانم هریس به پاریس می رود

ویژگی های کانونی حقوق جهانی را کسب کرده است خانم هریس به پاریس می رود امسال از بازار فیلم اروپا خارج شده است. این فیلم به کارگردانی آنتونی فابیان (پوست ، امید خوب) ، نوشته شده توسط فابیان ، Carroll Cartwright ، Keith Thompson ، و اولیویا هترید، و بر اساس رمان به همین نام توسط پل گالیکو. تولید کنندگان هستند خاویر مارچاند ، گیوم بنسکی ، و فابیان آقا HARRIS به ستاره های پاریس می رود لسلی مانویل ، ایزابل هوپرت ، جیسون ایزاک ، لمبرت ویلسون ، آلبا باپتیستا ، لوکاس براوو و رز ویلیامز. Focus Features توزیع فیلم در داخل کشور و Universal Pictures International در سطح بین المللی را توزیع می کند. eOne پروژه را با حمایت موسسه ملی فیلم مجارستان تأمین کرد. سیرا / وابستگی ، گروه فیلم مستقل UTA و CAA Media Finance در مورد فروش به عنوان بخشی از بازار مجازی برلین مذاکره کردند.

“آنتونی مخاطب را به دلتنگی و زرق و برق دهه 1950 لندن و پاریس و خیالی بی انتها از مدل موی بزرگ دیور منتقل می کند ، و به خانم هریس و ما فرار خوبی از زندگی روزمره ارائه می دهد” گفت: رئیس تولید و تملک ها کیسکا هیگز. “ما از همکاری دوباره با لسلی مانویل و ایزابل هوپرت ، که صفحه نمایش را با شور و شعف پر می کنند ، همکاری می کنیم.”

فابیان توسط UTA ، Ensemble Entertainment و Sheppard ، Mullin ، Richter & Hampton نمایندگی می شود. Manville توسط Artist Rights Group نمایندگی می شود. هوپرت توسط CAA و UBBA نمایندگی می شود. Isaacs توسط Silver Lining Entertainment نمایندگی می شود. ویلسون توسط Agence Adequat ، Reacting Talent و Soli e Associati نمایندگی می شود. باپتیستا توسط UTA ، Subtitle Talent ، Elite Lisbon و Felker Toczek Suddleson Abramson نمایندگی می شود. Bravo توسط Definition Entertainment و Morris Yorn Barnes Levine Krintzman Rubenstein Kohner & Gellman نمایندگی می شود. ویلیامز توسط UTA ، A&J Artists و Brecheen Feldman Breimer Silver Thompson جایگزین شده است.

فیلم پیشنهادی  گوندا - پیش پرده فیلم جدید طبیعت را تماشا کنید

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF Associate آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *